sanıyede IP adresınız degıssın

oksit

Katılımcı Üye
7 Nis 2007
406
4
İstanbul
Sadece kendi üstüne alınma lütfen ve evet burası yeride değil fakat ne yapayım dayanamıyorum söylemeden edemicem.Hacker'lık yolunda ilerleyecek birinin ben öncelikle yazısına bakarım.Bir hacker ne olursa olsun düzgün yazı yazmalı bence bu bir kural ve türkçemizi lütfen düzgün kullanalım.Ha ayrıca salise değil sanise
kızdırmayın muzco1371'i ;) iyi forumlar arkadaş.

highseverity

Yeni üye
7 Nis 2007
28
0
türkçeye dikkat

Güzel türkçemize dikkat etmemiz bence her vatan evladının asli görevidir. milleti millet yapan en büyük unsurlardan biri de Dil' dir.

kuSpa

Yeni üye
12 Ağu 2007
1
0
eyw saol.. ben mesela mynet sohbete gırıyorum ordan atıldıgında 3 dk anca gırıyorum modeme reset atıyorum bazıları 20 sanıyede gırıyor proxy lemı neymıs bunu bılen bana anlatsın

mafiarocky

Yeni üye
28 Ağu 2006
48
0
Seyyar
İpinizin ne kadar değişitini düşünsenizde sadece değişir gibi görünür mutlaka herkesin sabit bir ip adresi vardır...

DaTa

Yeni üye
11 Ağu 2007
25
0
Arkadaşlar ..Sonuçta Ip değiştiği için siteler sizi algılamıyor...Sakat yanii ben buna benzer program yükledim ve her saniye bası ıp değşioo sinir oldum hiç bir siteye giremedim..

DaTa

Barracuda

Katılımcı Üye
12 Ağu 2007
363
9
Türkiye
valla arkadaşlar program bir harika emeğine sağlık..ama sitelere girişte oldukça sorun çıkarıyor..ve bir süre sonra sinir bozucu bir hal alıyor..herkese iyi forumlar..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.