sanıyede IP adresınız degıssın

NOKTA

Yeni üye
26 Mar 2007
22
0
benim degismiyor 24 saate bir degisiyor:p
ama bu programi kurmustum sayfalar acilmadi bende
PC baya yavasladi

my_samto

Yeni üye
6 Ağu 2007
2
0
istanbul
iyi tamam bu iş güzelde yanlız ben iki pc kullanıyorum iki pc arasında ag baglantısı var ben bu programı yukledigim zaman ıp sürekli degişecegi için ag baglantısı kesilirmi acaba

muzco1371

Yeni üye
14 Tem 2007
35
0
istanbul
Zø¬NèXxTûRK∫;111310' Alıntı:
Benım Ip Salisede Degısıo Walla!
Sadece kendi üstüne alınma lütfen ve evet burası yeride değil fakat ne yapayım dayanamıyorum söylemeden edemicem.Hacker'lık yolunda ilerleyecek birinin ben öncelikle yazısına bakarım.Bir hacker ne olursa olsun düzgün yazı yazmalı bence bu bir kural ve türkçemizi lütfen düzgün kullanalım.Ha ayrıca salise değil sanise

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.