selam kız arkadaşima jest yapmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emrah55

Uzman üye
17 Ağu 2007
1,123
0
ankara
selam arkadaslar yaf sabahtan beri googlede arıyorum bulamadım bisey kız arkadasıma onu ne kadar sevdıgımöı haykırmak ıstıyorum bıldınız scprit olur tema olur sablşon olur varmı turkce varsa paylasın lutfen:secret

6ok4y

Uzman üye
27 Tem 2008
1,234
4
(.*?)
Bence Sevdiğini Yüzüne Karşı Söylemek EN Güzeli,

Bide Ufak Çaplı Bi Hediye Alırsın OLuR Biter,

Hediye Konusunu Fazla Abartıyım Deme Kız Milleti Hemen Tepene Biner Haberin OLa :)

ar£S

Kadim Üye
30 Tem 2009
5,659
0
bak abi sana özelden bi site atıyorum orda kodlar var bide bedavasitem adresinden bedava site aç kodları yapıştır gitsin resim koy istedğini yap ;) olur mu?

kngkorsan

Katılımcı Üye
4 Eyl 2009
271
0
Bursa
sanaLdan bısey yapmak ıstıorsan sana bır program vercem ve bunu kız arkadasına yolla pc yi kapatıcak ve artık yarınmı acar 1 saat sonramı bılmem actıqında seın sevıyorum dıe bır yazı cıkcak ve snn sıteye baqLanıcaq . site tasarmınıda sn yaparmısın bLmm ?

jrKraL

Yeni üye
11 Haz 2010
7
0
Sanalda Yaptığın Birşey onu Sewdiğini Kanıtlamaz..
Bırakın Böyle İşleri Arkadaşım.
Git Kız Arkadaşının Yanına Akşam Cıkar Bir Yere.
Deniz Kenari Varsa Çek Kuytuya.
[Allahım Hepiniz Yanlış Anlıyorsunuz Anladığınızı Demicem :)) ]
Seni Seviyorum Diye Bağir.
Yada;
Biraz Masraflı bu ^ ^
Bir Sürü Gül Al Üstüne Yazı Yazdır Gülleri Takip Et Felan Diye.
Her Gülde Güzel Bir Söz Olsun.
En Son Güllerin Bittiği Yerde O Geldiği An Arkadan Gözünü Kapat Seni Seviyorum Aşkım de Kulağına..
[Ben Yaptığımda Tekme Atmıştı Başkası Sanmış :) :) ]

Tekme Acıtmıştır :D

The Cry

Kıdemli Üye
19 Eki 2007
3,111
10
"-Her Yerden-"
ya ne uğraşıyon gülle mülle sende be adam aç bi bedava site :D ver üstüne .tk bedava domains at bi index güllü çiçekli miçekli şöyle köy orataya resmni yaz isimini üste seni seviyorum diye :D resimlerinizde slayt gibi bişey yap aksın resimlerini alttanda bi fon müziği :DOkeydir:D

emrah55

Uzman üye
17 Ağu 2007
1,123
0
ankara
ya ne uğraşıyon gülle mülle sende be adam aç bi bedava site :D ver üstüne .tk bedava domains at bi index güllü çiçekli miçekli şöyle köy orataya resmni yaz isimini üste seni seviyorum diye :D resimlerinizde slayt gibi bişey yap aksın resimlerini alttanda bi fon müziği :DOkeydir:D
walla guzel dıyosunda benim kendi sitem varokadar para verdim emrahdemircioglu diye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.