Selamn Aleykm Forumda Yeniyim

R34L H4CK3R

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
472
0
Merhaba abilerim ablalarım kardeşlerim forumunuza yeni katıldım yaklaşk 2hafta onay bekledim buda benim yararıma oldu forum da neler paylaşldığını kuralları vb şeyleri gördüm bilgisiyar konusunda azçok bişeyler biliyorum video düzenleme benden sorulur ayptr sölemesi :diablo
umarım benim size yararım sizinde bana yararınız olur iyi günler !!

Aramıza Hoşgeldin, İnşallah Forumda Kalıcı Olup Hem Kendine Hem Bizlere Bir Şeyler Katarsın. İyi Forumlar (Forum Kurallarını Okumayı Unutma!)​

BrainHackZ

Uzman üye
9 Tem 2014
1,546
24
Hoşgeldiniz, kalıcı olmanız dileğiyle. Kuralları ve Misyonumuzu okuyarak başlayabilirsiniz.

Forum Kurallarımızı: BURDAN
Misyonumuzu: BURDAN

Okuyabilirsiniz. İyi forumlar dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.