Silkroad hakkında herseyi buradan sorarak ögrenebilirsiniz!!!

speedcool

Yeni üye
18 Şub 2007
7
0
lvl 30 da aldıgım earth ghost görevini tamamladım fakat bunlardan ayırdıgım kötü olanlar elimde kaldı cantamda 520 tane kötü olan var bunları kimse almıyor ne yapmam gerekiyor cantamda haybeye 3 yer kaplıyor bunları nasıl atıcam veya kimse teslim alıyormu cvp verirsen sevinirim

adamgibi

Yeni üye
26 Mar 2007
1
0
arkadaşlar kullanılmayan bi char warsa alabilirmiyim biras lazımda gizli sorusuyla we yanıtıyla atarsanız sevinirim şimdiden sağolun teşekkürler.

atakan_cc

Yeni üye
26 Mar 2007
1
0
ustat silkroadda ticaret yaparken malı nereye goturecegimizi nereden ogreniyoruz gerekli bayragı falan aldım ama yuku nereye goturucem onu nerden ogrenicegimi yazarsan sevinirim tesekkurler

nowadays_66

Yeni üye
1 Nis 2007
5
0
Bak atakan Kardeş Sen jangan dan mal aldın dielim Downloada ***ürecen Eğer Downloaddan aldıysan Hotan Jangana ***ürecen oke

Son düzenleme:

speedcool

Yeni üye
18 Şub 2007
7
0
ARKADAŞIM MERHABA GECEN YAPTIGIN YARDIM İÇİN YENİDEN TEŞEKKÜR EDERİM ŞU AN BENİM ELİMDE BİR TANE WARRİORS BİRDE CHALLENGE TABLET VAR BUNLARI ELEMENT YARDIMIYLA SİLAHA BASILACAK DURUMA GETİRDİM FAKAT BİR TÜRLÜ SİLAHA BASAMIYORUM NEDENİNİ BİLİYORSAN CVP VERİRSEN SEVİNİRİM ?? BİRDE BENİM ELİMDE BOW +3 BUNA +4 BASARKEN HEPSİ GİDİYOR VE BU 3. OLUCAK GİTMEMESİ VEYA DAHA AZ RİSKLİ Bİ YOLU VARMI SİLAHI VE WEAPONU KOYUNCA O İKİNCİ PENCERE KACINCI + DA ACILIYOR YANİ WEAPONUN YANINDA ACILAN ORAYA PATLAMAMA RİSKİNİ AZALTICAK O PENCERE HANGİ + DA ACILIYOR?? YARDIMIN OLURAS COK SEVİNİNRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM...

kartal64

Yeni üye
7 Nis 2007
1
0
KARDEŞLERİM BENİM RAM 256 VE OYUNDA ÇOK TAKILIO...
512 LİK EK OLARAK RAM TAKTIRCAM DÜZELİRMİ SİZCE ...
CEVAP BEKLİYORUM...
۩۞۩ஜ(¯`*·.¸,¤°´'`°¤,¸.·*´¯)۩۞۩

ρℓαуєяσнαт

Kıdemli Üye
9 Nis 2007
2,299
18
beyler birşey anlatmak isterim ram ve internet hızı ile alakalıdır oyun lag denen şey ram ve net hızınıza bağlıdır bu arada 1 - 2 kişi niye +4 e geçemioz demişler ben yanıtlayayım şimdi +3 tan 4 e 4ten 5 e geçerken mutlaka steady taşı basın steady +4 ü korur ve bazı yerler vardır + basmak için oyunda janganın en çukur yerinde +5 e geçilir ama tam olarak gösteremiyorum çünkü sizi oraya ***ürmem gerekir yeterince açık olabildimmi arkadaşlar teşekkürlerinizi bekliyorum thanks

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.