Süper DDos Saldırı Programları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

koi0s

Uzman üye
7 Haz 2016
1,381
0
Deep Web
ayrac.png

İçindekiler

BanglaDos
Anonymous DoSer
HOIC 2.1
LOİC
Good Bye v3.0
Good Bye v5.2 Final
rDos
SuPeRdDoS_1.0
XDos
Mail Brute Force
Black Mamba Dos Attacker
MegaDeath
meliksah_nuke_2.5
rocket_1.0

ayrac.png

Arvişden Görüntü;

XrLt0Oa.png

ayrac.png

İndir

DDos Saldırı Programları - THT Emirhanzz

Dosya Yükle - Dosya Upload

Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam

ayrac.png

VirusTotal: https://www.virustotal.com/tr/file/f8fbdc2160e4f230abf57d2b97a213f0be642ac4cb4299c4ec0cfba69d2c3c2c/analysis/1432743597/

Şifresiz rar taratılmıştır.

Black-Turtle'yede tarattırdım dosya temiz çıktığını söyledi
Eğer indirmekten korkuyorsanız yetkili birisi inceleyebilir :)

Kod:
[COLOR="Blue"]Şifre:[/COLOR] [COLOR="lime"]thtemirhanzz[/COLOR]

modeme saldırıda işe yarar mı ?

S1NYOR

Uzman üye
22 Haz 2015
1,826
20
Baltimore
kardeşim ben bunu indiroyum klosöre çıkarıtıgımda virüs progrmı siliyor sence kapatıp mı çıkartayım yoksa tehlikelimidr

fthrds

Yeni üye
11 Haz 2016
21
0
Arkadaşlar Merhabalar Ddos saldırısı yaparken gerçek IP adresim gözükmesin istiyorum ne yapmalıyım?

VPN olarak Hotspot Shield kullanıyorum full versiyonunu fakat aklımdaki soru işareti VPN HOİC gibi DDOS programında IP adresini gizler mi karşı sitenin kayıtlarında tünelden çıktığım farklı IP adresi gözükmesi lazım.

Hayırlı Ramazanlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.