THT Cyber Star Hacking / Hacker Eğitim Seti [Türkiye'de İlk! Ücretsiz]

hackingxcre

Yeni üye
13 Ocak 2021
3
0
Ssleri size beeimg linki şeklinde dmden attım

Aşağıdaki sosyal medya hesaplarını takip ederek ve ilgili Tweet'i RT & Fav yaparak takip edip RT attığınıza dair ekran görüntülerini [email protected] adresine gönderiniz veya Anka Red Team yöneticilerinden birine özel mesaj gönderiniz, gönderdikten sonra şifreler gün içerisinde mail dönüşü ile iletilecektir.

Not : Mail dönüşleri bazen Spam kutusuna düşebilir.

Takip Edilecek SM Hesapları

https://twitter.com/AnkaRedTeam
https://twitter.com/THT_Resmi
https://www.instagram.com/resmi.tht/

RT ve Fav Yapılacak Tweet

https://twitter.com/THT_Resmi/status...48703605219328


size BEEİMG linki şeklinde özel mesajdan attım
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

GECE'

Saldırı Timleri Direktörü
13 Şub 2016
2,406
180
Cevap: THT Cyber Star Hacking Eğitim Seti [Türkiye'de İlk! Ücretsiz]

Mailini , mesajını iletenler arkadaşlara illa ki en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır dostlar.
Çok aceleci olmayalım yüzlerce kişi istiyor.
 

rakkush

Yeni üye
3 Ara 2019
2
0
Cevap: THT Cyber Star Hacking Eğitim Seti [Türkiye'de İlk! Ücretsiz]

rar parolası farklı gibi sanki yardımcı olabilir misiniz?
 

Siouxx

Yeni üye
21 Haz 2020
41
0
Cevap: THT Cyber Star Hacking Eğitim Seti [Türkiye'de İlk! Ücretsiz]

Sosyal medya kullanmayanlardan bu setten yararlanabilseydi keşke.. Elinize sağlık :)
 

Vepers

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,268
7
19
İstanbul
Cevap: THT Cyber Star Hacking Eğitim Seti [Türkiye'de İlk! Ücretsiz]

Sosyal medya kullanmayanlardan bu setten yararlanabilseydi keşke.. Elinize sağlık :)

Gönüllü olarak hazırladığımız ve ücretsiz olarak sunduğumuz bu büyük Hacking Eğitim Seti karşılığında tek beklentimiz sosyal medya desteğinizdir.

Yapılan eğitim setine onların emeklerine karşı bu destek bence hiç bir şey...
 

Sovbidal

Üye
19 Eyl 2019
217
0
Hacker
Cevap: THT Cyber Star Hacking Eğitim Seti [Türkiye'de İlk! Ücretsiz]

GEREKENLERİ YAPTIM VE [email protected] MESAJ GÖNDERDİM AMA HALA GELMEDİ ŞİFRE

M9Xw0o.png


THT Cyber Star Hacking Eğitim Seti profesyonel kişiler tarafından hazırlanmış web güvenliği ve hacking ile alakalı eğitimler içermektedir. Bu eğitimler Turkhackteam Saldırı Timlerinden Anka Red Team ekibi tarafından gönüllü olarak hazırlanmıştır.

Bu hacking eğitimleri ile temel/orta düzey derecelerinde bilgi sahibi olabilirsiniz, gerisi sizin hayal gücünüze kalıyor.


rNH656.png


SLV1un.png


★ Web Sitelerden Aktif & Pasif Bilgi Toplama ★
★ Hacking Saldırı Senaryoları ★
★ Kali Linux İle Temel/Orta Düzey Pentest Teknikleri ★
★ Burp Suite Kullanımı ★
★ Portlar ve Açık Port Zafiyetleri ★
★ GitHub Hacking Araçları Tespiti ve Kullanımları ★
★ Exploit Nedir? Nasıl Kullanılır? ★
★ SQL Injection Nedir? Nasıl Değerlendirilir? ★
★ XSS Injection Nedir? Nasıl Değerlendirilir ★
★ Shell Nasıl Atılır? Web Shell Kullanımı ★
★ File Upload Arbitrary Vulnerability Nedir? Nasıl Kullanılır? ★
★ CTF Çözüm Örnekleri ★rNH656.png


hGUX9H.png


NY8iOT.png


fxeOkG.png


4ZAF1d.png


BPbboS.png


kwMkdX.png


z7fgKd.png


HPQVv8.pngrNH656.png5d5QGU.png


Web Sitelerden Aktif & Pasif Bilgi Toplama

Bu eğitimde Kali Linux işletim sistemi üzerinden aktif ve pasif bilgi toplama hakkında kavramlar ve terimler ile alakalı detaylı tanımlar yapılmış olup eğitimden en yüksek verimi alabilmek için birçok araç üzerinden bahsi geçen tanımlar uygulamalı olarak anlatılmıştır. Bu eğitim sonunda aktif ve pasif bilgi toplama hakkında detaylı bir şekilde bilgi sahibi olup teorik ve uygulamalı olarak öğrendiğiniz eğitimi uygulamaya rahatlıkla dönüştürebileceksiniz.


Hacking Saldırı Senaryoları

Eğitim içeriği bir hedefe sızmadan önce gerekli incelemelerin doğru yapılmasını , potansiyel zaafiyetlerin üzerinde durulmasını anlatmakta.Her bir adımın birbirleri ile bağlantılı olduğu Saldırı Senaryoları sınırsız varyasyonda gelişebilir ancak bu eğitimde genel olarak tecrübelerimizden aldığımız dersler doğrultusunda hedefinize attığınız adımlarda daha kritik hamleler yapabilmenize odaklandık. Ayrıca örnek olarak 1 tool gösterdim eğitimin içerisinde. Bu tool ve benzeri toollar senaryolama kısmında işinizi hızlandıracak ve hedef yelpazenizi genişletebilecek öneme sahip olabilmekte. Eğitimi alan kişilerin kazanımı sızma aşamalarında ilk adımdan son adıma kadar farklı bir pencereden bakıp süreci hızlandırmasıdır.


Kali Linux İle Temel/Orta Düzey Pentest Teknikleri

Bu eğitimde Kali Linux işletim sistemi üzerinde bulunan araçlar ile web siteler üzerine temel anlamda nasıl pentest yapılabileceği sadeleştirilmiş bir şekilde teorik olarak anlatılmış olup, anlatım görsellerle desteklenerek uygulamalı hale getirilmiştir. Bu eğitim sonunda Kali Linux işletim sistemi üzerinden pentest işlemlerinde kullanılan araçların tanımını, ne işe yaradığını ve uygulama şekillerini temel anlamda öğrenmiş olacaksınız.


Burp Suite Kullanımı

Bu eğitimde Burp Suite yazılımı anlatılmıştır. Burp Suite proxy, repeater, intuder gibi web zafiyeti aramak yada çeşitli saldırı senaryoları gerçekleştirebilmek için ve hayatımızı kolaylaştıracak çeşitli eklenti ve diğer modülleri bulunmaktadır. Web tabanlı bir inceleme yapıyorsanız mutlaka Burp ve benzeri uygulamaları mümkün olduğu kadar iyi derecede kullanabiliyor olmanız gerekir. Umarım bu sizin için iyi bir başlangıç olur.


Portlar ve Açık Port Zafiyetleri

Bu eğitimde Temel seviye portlar ve portların nasıl çalıştığı anlatılmıştır, bu eğitim sonunda web sitelerinin temel port ve zafiyetleri hakkında bilgi sahibi olacak ve portların çalışma mantığını öğreneceksiniz.


GitHub Hacking Araçları Tespiti ve Kullanımları

Eğitimde GitHub ağının temel mantığı ve işleyişi anlatılmakta.Eğitim Projelerin ihtiyaçlar doğrultusunda temin edilebilmesini amaçlamakta. GitHub hacking senaryolarında zengin içerik deposu ile süreci hızlandırma şansı tanır.Popüler projelerin bulunduğu derlenmiş link aşağıdadır.
https://github.com/hahwul/WebHackersWeapons

Eğitimi alan kişilerin kazanımı uzun vadede kendilerine en stabil hacking tool depolarını oluşturmaktır. Ayrıca saldırı senaryosuna uygun şekilde tool edinebilme ve kullanabilmeyi amaçlar.


Exploit Nedir? Nasıl Kullanılır?

Eğitimde Remote ve 0day exploitlere değindim. Metâsploitable2 üzerinden bazı portlara örnek saldırı gerçekleştirip bütün saldırı senaryosunu baştan sonra size aşamalı halde sundum. Keşif aşamasında zenmap kullanılıp sizlere çalışma mantığını anlattım. Metâsploit aracında exploit , auxiliary , post , payload , encoder terimlerini açıklayıp , yaygın olanların örneklerle kullanımını gösterdim. Sonuç filtrelemek için searchsploit kullanımına da değindim. Eğitim içeriğinde 2 adet porta sızdım ayrıca sızmadan önceki kefiş aşamasında süreci hızlandırabilmeniz adına birçok tavsiye verildi.


SQL Injection Nedir? Nasıl Değerlendirilir?

Sql injection web uygulamalarında ki en ciddi açıkların başında gelir.Özellikle frameworkler ve ORM (object Relatinal Mapping) gibi ekstra veritabanı katmanlarının popülerleşmesi ile eskisine göre bugünlerde biraz daha az görülmektedir ama emin olun hala heryerde SQL injection açığına rastlayabilirsiniz. Bu eğitim sonucunda SQL Injection Hacking mantığını tamamen kavrayacaksınız.


XSS Injection Nedir? Nasıl Değerlendirilir

Bu eğitimde temel seviyede XSS Injection nedir, nasıl istismar edilir ve senaryo örneği anlatılmıştır. Bu eğitim sonunda XSS'i istismar etmeyi ve buna karşı alınabilecek aksiyonları öğreneceksiniz.


Shell Nasıl Atılır? Web Shell Kullanımı

Eğitimde web shellerin sizlere neler sağladığı , hangi işlemleri yapabileceğinizi ve genel olarak mantığından bahsettim. Sheller sizlere hedef site ve sunucuda izinsiz yetki vermeye ve bu yetki ile root olma aşamasına kadar geçebilmenize yarar ayrıca birçok shellin kendine özgü farklı özellikleri vardır. Eğitimde kullanılan shellin işlevlerinden olumlu ve olumsuz şekilde bahsettim.Sheller çok fazla güncelliğini koruyabilen yapılar olmamasına karşın eğitimde yine de güncelliğini koruyabilmiş sheller üzerinde durdum.


File Upload Arbitrary Vulnerability Nedir? Nasıl Kullanılır?

Upload açığı aslında basit bir açıktır ama açığın sistemde oluşturabileceği etki ve zarar göz önüne alındığında hiçte hafife alınmaması gereken bir açık türüdür. Bu eğitimde bu açığın sömürülmesi anlatılmaktadır. File upload kavramı, exploit kullanımı, exploit okuma kabiliyet, File upload ile siteleri hackleme ve daha fazlasını eğitimde öğreneceksiniz.


CTF Çözüm Örnekleri

Bu eğitimde öncelikle 2 adet vulnhub makine kuruyor, network konfigürasyonlarını da yaptıktan sonra yerel ağ üzerinde makinelerimizi keşfederek güvenlik zafiyetlerinden faydalanmaya çalışıyoruz. İlk olarak seçtiğimiz makinenin WordPress sisteminde yer alan güvenlik zafiyetinden istifade ederek privilege escalation işlemini gerçekleştiriyor ve sistem üzerinde root haklarına kavuşuyoruz. Bir sonraki makinemiz üzerinde ise yine web uygulamasında yer alan zafiyeti kullanarak SSH servisi üzerinden root erişimi elde ediyoruz.Ağ üzerinde makineleri tespit ettik, hedef makinelerde keşif yaptık ve çeşitli bulguları değerlendirerek sistemler üzerinde sınırları zorladık. Bu adımların hepsi bizlere çok şey katacaktır. Bu eğitimin sonunda pentest senaryolarına yönelik güzel bir kazanım elde edeceksiniz.

rNH656.png


ODKQn8.png


rNH656.png


qgdrJn.png


İndirmek için gerekli URL ve QR Code aşağıdadır, GoFile şifresi ve RAR şifresi için aşağıdaki şartları yerine getirmeniz gerekmektedir ;


Aşağıdaki sosyal medya hesaplarını takip ederek ve ilgili Tweet'i RT & Fav yaparak takip edip RT attığınıza dair ekran görüntülerini [email protected] adresine gönderiniz veya Anka Red Team yöneticilerinden birine özel mesaj gönderiniz, gönderdikten sonra şifreler gün içerisinde mail dönüşü ile iletilecektir.

Not : Mail dönüşleri bazen Spam kutusuna düşebilir.

Takip Edilecek SM Hesapları

https://twitter.com/AnkaRedTeam
https://twitter.com/THT_Resmi
https://www.instagram.com/resmi.tht/

RT ve Fav Yapılacak Tweet

https://twitter.com/THT_Resmi/status/1349048703605219328


Gönüllü olarak hazırladığımız ve ücretsiz olarak sunduğumuz bu büyük Hacking Eğitim Seti karşılığında tek beklentimiz sosyal medya desteğinizdir.


Turkhackteam Cyber Star Hacking Eğitim Seti İndirme Linki [Tıklayınız]


QR Code

JkfkMr.png


rNH656.png


Tarihin bizi yazmasını beklemedik, tarihi biz yazdık.

Turkhackteam.org | Anka Red Team | Hacking and Cyber Security Platform
 

Kriptony

Üye
10 Nis 2020
63
0
Cevap: THT Cyber Star Hacking Eğitim Seti [Türkiye'de İlk! Ücretsiz]

Dediklerinizi yaptım mailinize gönderdim ama hala kod gelmedi
 

Snow Leopard

Yeni üye
15 Ocak 2021
15
0
Cevap: THT Cyber Star Hacking Eğitim Seti [Türkiye'de İlk! Ücretsiz]

İşlemleri yaptım şifre gelecek mi ?
 

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,408
12
1
xD
Cevap: THT Cyber Star Hacking Eğitim Seti [Türkiye'de İlk! Ücretsiz]

Merak etmeyin arkadaşlar en kısa sürede kod elinize ulaşır :))
 

Osmangazi

Administrator
27 Tem 2007
17
0
Cevap: THT Cyber Star Hacking Eğitim Seti [Türkiye'de İlk! Ücretsiz]

Harika bir kaynak oluşturulmuş ellerinize sağlık.
 

zetto

Yeni üye
14 Eki 2012
5
0
Cevap: THT Cyber Star Hacking Eğitim Seti [Türkiye'de İlk! Ücretsiz]

ellerinize sağlık
 

baybaskan3806

Yeni üye
15 Ocak 2021
19
0
Cevap: THT Cyber Star Hacking Eğitim Seti [Türkiye'de İlk! Ücretsiz]

indirmek için şifre istedi şifre ne bir de pdf dosyasımı
 

ѕeleɴια

İstihbarat Tim Deneyimli
18 May 2018
2,080
66
Cevap: THT Cyber Star Hacking Eğitim Seti [Türkiye'de İlk! Ücretsiz]

Güncel ++++++++++++++++
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.