THT Cyber Star Hacking / Hacker Eğitim Seti [Türkiye'de İlk! Ücretsiz]

zibizeretta

Yeni üye
13 Kas 2019
3
0
Merhaba , gereksinimleri yerine getirip mail attım fakat yaklaşık 1 gündür şifreler hakkında dönüş olmadı. Konunun eski olmasından dolayı mail adresinin güncel olmadğından şüpheliyim. Yöneticilerden biri mail adresini verirse hangi hesaplardan gereksinimleri yerine getirdiğimi söylerim ve şifreleri edinebilirim diye düşünüyorum.

Batur26

Yeni üye
19 Ocak 2019
1
0
forumdaki yorumlarda şifreyi alamadıklarını söyleyen birileri olmuş bakalım maili attım üst düzey set olduğundan şüphem yok umarım bakma şansım olur

ramhacker

Yeni üye
29 Tem 2017
15
1
hocam gerekli sartları yerine getirdim ama dönüş yaplımadı yardımcı olursanız sevirnirim

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,865
Şifreler konuya eklenmiştir. Mail atmanıza gerek olmamakla beraber bu saatten sonra sizlerden tek beklentimiz gönüllü olarak sosyal medyadan desteğinizdir.

Teşekkürler

Kesref

Yeni üye
3 Ara 2020
4
1
19
Sizin gibi insanlar iyi ki var, adamsınız adam çok teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

RealCyber

Yeni üye
16 May 2020
7
0
Ellerinize sağlık çok güzel bir eğitim seti . Aboneliklerme nasıl ekleyebilirim bilen varmı?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.