|| tht || tek paylaşımlı konularınızı bu başlık altında yapıyoruz || tht ||

ANUBIS'

Kıdemli Üye
19 Eyl 2008
4,981
7
ANKARA
Ruhi ile Namık

Bizim Nam-ı Kemal'in hiç sevmediği bir dostu varmış.Bu dostunun adı Ruhi'ymiş.
Tesadüf,
İkiside trende aynı kompartmana oturmuşlar.Şimdi Nam-ı Kemal Ruhi'nin kendisine kötü birşey yapacağını hissetmiş.
Yolda köpek ölüsü görünce Ruhi:
Bu köpekte Kemal'ine erdi demiş.
Namık Kemal sinirlenmiş.
- Bak kıçından Ruhi çıkıyor.

ANUBIS'

Kıdemli Üye
19 Eyl 2008
4,981
7
ANKARA
10 tank 9 tank edermi?

Bir askere 10 tane tankı beklemesi emri verilir.Asker bu tankları beklerken 1 tanesi gözden kaybolur(çalınır vs).Askerin üstü geldiğinde tankların 9 tane olduğunu görür ve küplere biner.Fakat bizim kurnaz asker bir yolunu bulup üstünü ikna eder.Sizce bu işi nasıl başarmıştır?

ANUBIS'

Kıdemli Üye
19 Eyl 2008
4,981
7
ANKARA
Ağaç yürümezse

Nasreddin Hoca'ya yapılan sataşmalar tükenip bitmez. Akşehirliler bir gün Hoca'ya takılır ve sorarlar: - "Hocam senin evliyalar katında ulu bir kişi olduğun söylenir aslı var mıdır?" Hoca'nın böyle bir iddiası elbette yoktur ama bir kere soruldu ya cevaplar: - "Her halde öyle olmalı." - "Böyle kişiler zaman zaman mucizeler göstererek bu özelliklerini herkese kanıtlar. Hoca madem kabullendin göster bir mucize de görelim!" Hoca: - "Pekala şimdi size bir numara yapalım" der.. Karşısında durmakta olan çınar ağacına; - "Ey ulu çınar çabuk yanıma gel!" der. Tabii ne gelen ağaç var ne giden. Hoca yürümeye başlar ağacın yanına varır. Akşehirliler: - "Ne oldu Hoca ağacı getiremedin, kendin oraya gittin!" diye gülünce Hoca: - "Bizde kibir yoktur, dağ yürümezse abdal yürür", der.

ANUBIS'

Kıdemli Üye
19 Eyl 2008
4,981
7
ANKARA
Mini Aldatma
Becky ve Sam 50'nci evlilik yıldönümlerinikutluyorlardı. Sam birden soruverdi: "Sevgilim, bu elli yıl içinde beni hiçaldattın mı?.." "O da nereden çıktı?" diye sinirlendi Becky.. "Cevabı daöğrenmek istemezsin herhalde ?.." "İsterim" dedi Sam.. "Lütfen anlat, neolur?.." "Madem öyle" dedi Becky, "Üç kez aldattım seni.." "Üç kez öyle mi?..Kimlerdi onlar?.." "İlki" diye anlatmaya başladı Becky, "Hani sen 30 yaşındaydınve kendi diş kliniğini kurmak istiyordun ama hiçbir banka sana kredi açmıyordu.Sonra bir banka yöneticisi eve geldi, hiçbir şey sormadan tüm kağıtları imzaladıve sen en modern araçları getirebildin." "Ooo Becky.. Benim için kendini fedaettin ha.. Benim sevgili karım!.. Peki ikincisi.." "Hani 50 yaşında felaket birkalp krizi geçirmiştin.. Çok kritik bir bye-pass ameliyatı geçirmen gerekiyorduda, hiçbir doktor sana el süremiyordu.. Her an ölebilirdin. O sırada Dr. Bakeyonca yoldan kalktı geldi. Ameliyatını yaptı, seni hayata döndürdü.." "Ah benimsevgili karım.. Hayatımı kurtarmak için kendini bir kez daha feda ettin öylemi?.. Hiç kimsenin böyle harika bir eşi olamaz. Böyle bir şey yapman beni nekadar sevdiğini gösterir. Üçüncü peki?.." "Hatırlıyor musun, yıllar önce DişHekimleri Odası Başkanı olmayı fena halde istiyordun ve 47 oyun eksikti?..

ANUBIS'

Kıdemli Üye
19 Eyl 2008
4,981
7
ANKARA
Kaynana ve 3damat !!!

Bir gün kaynana yanına en büyük damadını alarak sahil kenarına gitmiş bilerekden kendini suya atmış Beni kurtar damat demiş damatda kurtarmış.Ertesi gün damat kalkdığınıda çokda lüks olmayan bi araba görmüş ve üstünde seni seven kaynanan yazıyomuş.Sonra ortanca damat ile kaynana yine sahile gitmiş yine Beni kurtar damat demiş damatda kurtarmış.Ertesi gün damat kalkdığınıda yine çokda lüks olmayan bi araba görmüş ve üstünde seni seven kaynanan yazıyomuş.Sonraki günde küçük damatla gitmiş kaynana kendini denize atmış beni kurtar demiş ama küçük damat ''ne kurtarcam seni yaa'' demiş kaynana ölmüş.Ertesi gün küçük damat kalkdığında çok lüks bi araba görmüş ve üstünde şöyle yazıyormuş:::''Seni seven
KAYINBABAN.

ANUBIS'

Kıdemli Üye
19 Eyl 2008
4,981
7
ANKARA
Kaykay

Üç adam ölür ve cennete giderler. Sorgu meleği birincisine sorar, "Seni cennete yollamadan önce sana bir sorum var: Karına karşı sadık oldun mu?" Adam yanıtlar; "Evet, asla bir başka kadına bakmadım." Sorgu meleği, "Şuradaki Rolls-Royce'u görüyor musun? O senindir. Cennetteyken kullanabilirsin.." Sorgu meleği ikinci adama da aynı soruyu sorar ve şu cevabı alır; "Bir kez karımı aldattım ama bunu ona itiraf ettim. Beni bağışladı ve mutlu yuvamızı kurtardık." Bunun üzerine sorgu meleği, "Şuradaki Mercedes'i görüyor musun? Cennetteyken onu kullanacaksın.." der ve üçüncü adama da sorar, "Karını hiç aldattın mı?" Adam yutkunur ve şöyle der; "itiraf edeyim ki; bulduğum her kıza asıldım ve her fırsatta onlarla yattım, birçoğu ile beraber oldum. Üzgünüm." Sorgu meleği; "Ehh" der, "Ama temelde iyi bir adamsın. Şuradaki eski vosvos'u görüyor musun? Cennette onu kullanacaksın." Bunun üzerine üç adam vedalaşır, arabalarına atlar ve kendi yollarına giderler. Birkaç hafta sonra ikinci ve üçüncü adam birlikte gezerlerken barın önünde birinci adamın Rolls-Royce'unu görürler. Bara girdiklerinde adamın perişan bir halde, etrafındaki boş şişelerin arasında salya sümük oturduğunu görürler ve şaşırırlar. "Heyy! ne oldu sana?" der ikinci adam, "Cennettesin, altında bir Rolls-Royce var, hersey mükemmel ama sen niye bu haldesin?" "Bugün karımı gördüm!" der birinci adam. Diğerleri; "Aaaa! ne kadar güzel, peki derdin nedir?" diye sorarlar. Adam içini çekerek konuşur, "Kaykay'la dolaşıyordu..."

ANUBIS'

Kıdemli Üye
19 Eyl 2008
4,981
7
ANKARA
ikiz kuledekı TÜRKLER

Terörist saldırıda çöken ikiz kulelerde çalışanların büyük bir bölümü öldü. Kulelerde çalışan Türklerin büyük bölümüyse hayatta... Basına yansıyan hikâyelere göre Türklerin kurtuluş sırları şöyle :

En kötüsünü düşündüler : Bina sarsılınca Türklerin akıllarına iki olasılık geldi : Ya uçak çarptı, ya deprem oldu. ABD´lilerse sistemlerde patlama oldu diye düşündü. Türk ´Nasıl kurtulurum´u planlarken ABD´li masasında çalışıyordu.
Anonsları dinlemediler : Resmi emirleri ciddiye almayan Türkler, izdihamı engellemek için hoparlörden yayılan "Binayı terk etmeyin" uyarılarına aldırmayıp hemen merdivenlere yöneldi.
Cepler hep açık : Tam bu sırada en ciddi toplantıda bile kapamadıkları, tuvalette dahi yanlarında bulundurdukları cep telefonları çaldı, dostları "çabuk kaç, binaya uçak çarptı" diye uyardı.
Emniyet şeridini ihlal : Binadan kurtulan bir Türk´e kulak verelim: Amerikalılar merdivenin sağından tek sıra halinde iniyordu. Polise "Neden solu kullandırmıyorsun?" dedim. "Yukarı çıkanlara ayırdık" dedi. Gülüp tek başıma soldan jet gibi indim. 2 dakika sonra bina çöktü.
İleriyi gördüler : Kurtulan bir Türk kızı anlatıyor : "Binadan çıkınca hemen uzaklaştım. Çünkü depremde binalar sallantıdan 15-20 dakika sonra çökmüştü. ABD´lilerse binanın önünde telefonla ´Kurtuldum´ diye müjde veriyorlardı. Kuleler çökerken sanırım altında kaldılar."

ANUBIS'

Kıdemli Üye
19 Eyl 2008
4,981
7
ANKARA
8 numaralı kutu +18

Doktorun biri yeni bir muayene acmıs. Kapıya yazmıs...
"Vizite ücreti 100 lira iyilestirmedigimiz hastaya bes mislini veriyoruz..."
Vizite pahalı ama, doktor gercekten doktor...
Her gelen hasta iyilesip gidiyor...
Doktorun ünü her gecen gün artıyormus...
Uyanıgın biri doktora gidecek, iyilesmeyecek ve bes misli parayı geri alacak ya, kapıyı calmıs...
"Doktor! Agzımın tadı hic yok... Öyle kötüyüm ki, hicbir seyin
tadını alamıyorum..."
Doktor... Adama söyle bir bakmıs, hemsireye seslenmis:"
Hemsire hanım! Sekiz numaralı kutuyu getirin"
Hemsire adama uzatmıs kutuyu, adam, bir kasık icindekinden yemis ve anında tükürmüs...
"Lan a.g Bu bok!!!!!"
Doktor sakin bir sekilde, "Evet! İyilestiniz. Tad alıyorsunuz artık.."
Adam, parayı ödemis sinirleri tepesinde gitmis...
Aradan birkac ay gecmis. büyük bir hırsla yeniden kapısına dayanmıs doktorun...
"Doktor bey, ben de hafıza kaybı basladı... Herseyi unutuyorum...!"
Doktor, adama söyle bir bakmıs yine, hemsireye dönmüs, "Kızım, sekiz numaralı kutuyu getirir misin?" demis.
Adam, hemen itiraz etmis, "Ama, o kutuda bok var!"...
Doktor, "Dogru! Bakın, hafızanız da yerine geldi!...."
Adam, aglamaklı, hırsla ödemis parayı cıkmıs dısarı...
Kurmus da kurmus intikam planlarını... Birkac ay sonra.."
Doktor! Ben de iktidarsızlık basladı... Durumum kötü, hicbir sey yapamıyorum..."
Doktor adamı gözüyle söyle bir inceleyip, "Hemsire hanım sekiz numaralı kutuyu getirir misin" diye seslenince, adam, tüm hırsıyla, "S.kecem, seni de sekiz numaralı kutunu da, sekretrinide ..." diye bagırmıs..
Doktor gayet sakin, "Gecmis olsun! Artık yapabiliyorsunuz!!!!!!!!!" :)

ANUBIS'

Kıdemli Üye
19 Eyl 2008
4,981
7
ANKARA
Günün Fıkrası

3 kadına araba çarpar ve ölürler. Tam cennete gireceklerken Cebrail gelir ve der ki;
— İçerisi ördek ...dolu; sakın ördeklere basmayın cezalandırılırsınız.
— Tamam. diyerek içeri girerler.
İçerisi gerçekten ördek doludur. Ama o kadar çoklardır ki üzerine basmamak mümkün değildir.Nitekim biri basar üzerine ördeğin. Hemen Cebrail görünür ve yanında da çirkin bir erkek getirir, kadının koluna kelepçeler.
— Bundan sonra bu adamla yaşayacaksın! denir.
Diğerleri;
— Yandık hiç çekilmez bu herif! Bari dikkat edelim. derler.
Ama bir kaç gün sonra diğeri de basar bir ördeğin üzerine.Onun da koluna çirkin bir erkek kelepçeler Cebrail.
3.cüsü;
— Yooo! Ben kesinlikle basmamalıyım!
O kadar dikkat eder ki, hiç bir ördeği çiğnemez.
Bir yıl sonra Cebrail elinde yakışıklı bir erkekle görünür. Kadının koluna kelepçeler adamı.
Kadın adama döner;
— Yaşasın! Ördeğe basmadım diye seni bana ödül olarak yolladılar!!
Adam döner kadına ve:
— Salak kadın, ördeğe ben bastım!

ANUBIS'

Kıdemli Üye
19 Eyl 2008
4,981
7
ANKARA
eczacı +16

iste birgun kız erkek sevgilisinia ramıs demişki bize gel hem ailemle tanıstırırım seni hemde ders calırısrız die oda gideriz kapıyı kıtleriz delice sevisiriz demiş cocuq eczacıya gitmiş prezrevatif istemiş iste cocuq eczacıya anlatmıs sonrada iste aksam gitmiş cocuq bildigi butun duaları okumus sonrada kız arkadası demişsenin bu kadar dındar oldugunu bilmiyordum demiş cocuq eczacının baban oldugunu bilmiyordum demiş
puah%5B1%5D.gif
puah%5B1%5D.gif
puah%5B1%5D.gif
puah%5B1%5D.gif
puah%5B1%5D.gif
puah%5B1%5D.gif

ANUBIS'

Kıdemli Üye
19 Eyl 2008
4,981
7
ANKARA
süperr!!!!

:yo3 ülke başkanı şeytanı ziyarete gitmişler ingiliz sormuş krallık ne zaman kurulacak diye şeytan demiş 1250 yıl sonra başlamıl ingiliz alamaya ben göremicem diye amerikan sormuş abd ne zaman Osmanlı gibi dünya hakimi olcek diye seytan demiş 1500 yıl sonra corç puşt başlamış alamaya ben göremıcem dıye tayyip sormuş Türkiye ne zaman avrupa birline gircek diye başlamış şeytan alamaya ben göremicem diye:woott

ANUBIS'

Kıdemli Üye
19 Eyl 2008
4,981
7
ANKARA
Temel banka soyarsa

Temel ile Dursun Amerika da yaşarlarken paraları bitmiş ve bir banka soymayı kafalarına koymuşlar.
Gece yarısı olmuş, Dursun ve Temel kapıları açıp içeride kasaları aramaya koyulmuşlar.
Temel bir kasa görmüş, açmışlar ve içinden bir kase muhallebi çıkmış.
E bu kadar uğraştık boşa gitmesin demişler ve bunu Temel afiyetle yemiş.
Daha sonra bir kasa daha görmüşler ve onu da açmışlar bir kase muhallebi daha. Bunu da Dursun yemiş.
Tabii ikisi de şaşırmış koca bankada nasıl para olmaz diye ve orayı terk etmişler. Ertesi gün gazetelerde manşet :
"Dünyanın en büyük Sperm Bankası soyuldu!..:D:D

ANUBIS'

Kıdemli Üye
19 Eyl 2008
4,981
7
ANKARA
Rize - Trabzon İmamlar Maçı.

Trabzonlu imamlarla, Rizeli imamlar turnuva düzenleyip maç yaparlarmış; ama her defasında Rizeli imamlar yenerlermiş. Trabzonun takım kaptanı Temel Hoca demiş ki; "uşaklar bu böyle gitmez, bizim Trabzonsporlu Hami'yi takıma alalım, diyelim ki bu bizim merkez caminin yeni hocası." Diğerleri de kabul etmişler ve maça gitmisler Rize'ye. Dönüşte takım kaptanı Temel Hoca'ya sormuşlar, "mac ne oldu? diye; "2-1 yenildik" demiş. "Peki golleri kim attı?" diye sormuşlar; Temel "bizim golü Hami Hoca attı; onların golleri de Del Pierro Hoca ile Roberto Carlos Hoca attı.." demiş.

ANUBIS'

Kıdemli Üye
19 Eyl 2008
4,981
7
ANKARA
Hristiyan ve Yahudi
Roma'da dünyaca ünlü San Pietro Kilisesi'nde büyük bir pazar ayini... Görkemli bir dinsel tören.. Papa bile katılıyor. Koskoca meydan mahşer yeri gibi. Kilisenin içi de dışı da tıklım tıklım. Bu arada kilise kapısında iki adam özellikle dikkati çekiyor. Ikisinin de boynunda kocaman birer levha asılı. Birinde "Ben koyu bir Hristiyanım, lütfen bana yardım ediniz" yazılı. Ötekinde ise sadece "Ben koyu bir Yahudiyim" yazıyor. Tabii ki kiliseden çıkanlar Hristiyan olduğunu ifade eden adama yanaşıyorlar ve ellerini ceplerine atıp cömertçe bir şeyler veriyorlar. Yahudi olduğunu ifade eden adamda ise siftah yok. Bu arada kiliseden çıkan iyi niyetli biri "Yahudiyim" yazısı taşıyana sokuluyor. "Bana bak kardeş" diyor, "..dürüstlük iyi bir şey, ama binlerce Hristiyan kiliseden çıkarken, senin Yahudi olduğunu böyle aleni olarak ifade etmen kanımca hiç de akıllıca bir hareket değil. Bak kimse sana para da vermiyor zaten.. Bence çıkar o yazıyı boynundan, sen de şu Hristiyan gibi..." deyince; boynunda "Yahudiyim" yazılı adam "Hristiyanım" yazılı olana dönüp sesleniyor: - Heey! Salamon! Herife bak be! Gelmiş bize ticaret öğretiyor..

ANUBIS'

Kıdemli Üye
19 Eyl 2008
4,981
7
ANKARA
Şişeleri getirdim
Akıl hastanesinde bir gün, bir deli hasta bakıcıyı yanına çağırır. "Bana çabuk 5 şişe kola getir" der. Hasta bakıcı buna kızar ve hastaya beş tokat atar ve "al işte kolalarını" der. Aradan zaman geçtikten sonra yine aynı hasta, bakıcıyı yine çağırır. Bu sefer hasta; hasta bakıcıyı tokatlar. Bakıcı, "ne oluyor?" der. Hasta cevap verir: - "Şişeleri getirdim abi."

ANUBIS'

Kıdemli Üye
19 Eyl 2008
4,981
7
ANKARA
Tenefüs
Bir uçakta tam yedi deli varmış... Bunlardan sadece uçağı kullanan birinci pilot normalmiş.. İkinci pilot da deliymiş.. Durgun ve normal hava şartlarında yolculuk yaparlarken birden bire uçağın sağa ve sola yattığını hisseden birinci pilot şaşkınlıkla ikinci pilota sorunun ne olduğunu sormuş; o da, "sanırım bu dengesizlik içeriden delilerden geliyor" diye cevap vermiş. Birinci pilot, ikinci pilota emir vermiş: "o zaman git ve rahat durmalarını söyle!". Bunun üzerine delilerin yanına giden ikinci pilot onları susturmayı başarmış. Birinci pilot ikinci pilota "nasıl susturdun" diye sorduğunda; "ben öğretmen oldum, onlar öğrenci oldular.. uçağın imdat zilini çaldım şu an tenefüsteler.." diye cevap verm

ANUBIS'

Kıdemli Üye
19 Eyl 2008
4,981
7
ANKARA
Ne bileyim
Akıl hastanesinde koğuşları gezen başhekim, bir delinin oturmuş, birşeyler yazdığını gördü: - "Kolay gelsin ne yazıyorsun?" - "Mektup yazıyorum efendim." - "Yaaa..Kime yazıyorsun?" - "Kendime.." - "Peki ne yazılı mektupta?" - "İlahi doktor bey, deli misiniz siz.. Mektubu daha almadım ki içinde ne yazdığını bileyim?"

ANUBIS'

Kıdemli Üye
19 Eyl 2008
4,981
7
ANKARA
Kaçanları yiyelim
Akıl hastanesinden iki deliyi salıvereceklermiş. Doktorlar kendi aralarında "şunlara son bir test yapalım da görelim akılları başlarına gelmiş mi?" demişler. Bunun üzerine iki deliyi bir masa başına çağırmışlar. Masanın üzerine bir kavanoz dolusu siyah zeytin, bir kavanoz dolusu da canlı hamamböceği dökmüşler ve: - "Buyrun beyler, yiyiniz." demişler. Delilerden bir tanesi hemen zeytinlere saldırmış, öteki araya girmiş: - "Önce kaçanları yiyelim, öbürleri nasıl olsa duruyor

ANUBIS'

Kıdemli Üye
19 Eyl 2008
4,981
7
ANKARA
Marangoz
Kadının biri dolabından ses geldigi için eve marangoz çağırmış. Marangoz dolabı bi güzel incelemiş ancak hiç bi sorun bulamamış:
- Yenge bu dolapta bi sıkıntı yok.
- Bizim evimiz yola çok yakın genelde otobus geçerken ses geliyor. En iyisi sen dolaba gir otobus geçerken nerden ses geldigini anlarsın.
Marangoz iyi niyetiyle dolabın içine girmiş. Bu arada kadının kocası eve gelmiş. Ceketini asmak için dolabı açtıgında marangozu dolapta görmüş ve bütün siniriyle:
- Kimsin lan sen ?!?
-Marangozum abi
-Ne yapıyon burda ?!?
-Otobüs bekliyorum desem inanmıycaksın abi :)

ANUBIS'

Kıdemli Üye
19 Eyl 2008
4,981
7
ANKARA
Tatil bitti
Bir işadamı, oldukça yoğun ve yorucu geçen bir seneden sonra tatile çıkmaya karar verir. Eşi de kendisi gibi meşgul olduğu için birlikte tatil yapacakları bir dönem ayarlamak zor olur. İspanya kıyılarında bir otel bulur ve bulduğu ilk uçakla oraya gider. Otele yerleşirken bir aylık bir rezervasyon yaptırır. Bir hafta kadar güzelce tatil yaptıktan sonra, bir akşam yemeğinde garson kendisine bir mektup iletir. Mektubu okuyan işadamı, tatilini geçirdiği otelin yöneticisinin yanına gider. "Ne yazık ki tatil sona erdi..." Yönetici şaşırır ve üzülür. "Ama beyefendi, bir aylık rezervasyon yaptırmıştınız, ne oldu böyle aniden?" İşadamı çaresiz bakışlarla cevap verir: "Evet bir ay kalacağım, ama tatil bitti. Karım işinden izin almayı başarmış ve iki gün sonra burada olacakmış..."

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.