tor kullandığım halde yakalandım!

coinminer

Yeni üye
16 Mar 2018
32
0
forumda 2 ay öncesine kadar tartışmalarda adını sıkça duyduğum tails işletim sistemine
sqlmap yükledim.bilinen köklü bir forumda bulduğum açıkla bu siteye çok zarar verdim.
dün evde rutin işlerimi yaparken kapı çaldı memur amcalar mahkeme tebligatı olduğunu belirtti.
internet dedemin adına olduğu için dava ona açılmıştı.
herneyse davanın detaylarında arabistan lokasyonu üzerinden fake ip kullanılarak siteye
zarar verdiğimi belirtiyorlardı.
Bunu nasıl analamış olabilirler ki ?
hiç açık vermedim tails kullandım ip adresi bana ait değil ama yinede yakalandım!
bilgisayarı alıp götürdüler inceleyeceklermiş.
sizce ne olur yardım pls :(

coinminer

Yeni üye
16 Mar 2018
32
0
Devletin haberi olmadan HİÇBİR ŞEY yapamazsın. Devletin isteyip yapamayacağı HİÇ ama HİÇBİR ŞEY yoktur, tecrübe ile sabittir. (Y)
Aynen öyle abi
@coinminer
Siciline işleyecektir dostum küçük bir suçta bile yazılıyor ama dersen böyle bir şey mantıklı mı hayır değil eğer hakim karşısına veya ifaden alınırken sakin kalmaya özen göstermelisin heyecanlanırsan her şeyi batırabilirsin hiçbir zaman korkma dostum sana tavsiyem bu.
Korkmuyorum ama sicilime islemesinden korkuyorum.

Açık taraması yapıyordum ve açıkları admine söyleyecektim ki dava açıldı felan de.
Bunu soyleyecegim zaten dava ertelendi dava gorulurse planimi cizdim.
kardeşim zaten sana bunu demeye çalışıyorum ama sen inatla tor ağı güvenli diyorsun
Strese girdim abi

Yakalanmamış olma ihtimali o kadar yüksek ki.Burda bize kolpa sıkıyor olabilir. Bu arada tor kullanıp eğer sıradışı bir şey yapmazsan da seni bulabilirler, bunun için ise bir siteye devamlı get isteğinde bulunman bile yeter. Uzun sürer ama kesinlikle tor browser üzerinden yakalanırsın. Ancak bu "uzun" diye bahsettiğim süre cidden uzun, bu arkadaşın bilgisayarını açık bırakıp öğlen yemeğine felan gitmesi gerek. :)
Kolpa atmakla ugrasacak ne halim var ne mecalim.keske boyle birsey olmasaydida islerime guclerime baksaydim
Dostum burda anlatım olarak açıklayamam ama whireshark gibi toollar ile tor ağı trafiği izlenebilir geçtim zaten %100 anonimlik yok gizlenme adımları senin yakalanma süreni uzatır.
Nasil izleniyor abi tor agi?

vatanını bu kadar çok seviyorsan neden türk forumuna zarar verdin
Vatanini en cok sevene en pis isi yaptirirlar.
Bir sebebi arziyesi vardi abi oda sir olarak kalacak...

Merhaba hocam, siz galiba ağlar hakkında bilgilisiniz. Bana rica etsem Wireshark ile Tor ağından çıkmış bir istek paketinin cleartext halini fotoğraf olarak atar mısınız?
Abi turkiye tor agini cleartext olarak izliyormus zaten.
Tecrube ederek ogrendim :(

Moderatör tarafında düzenlendi:

Xenin

Yeni üye
29 Nis 2020
1
0
Bu forumda ilk kez böyle bir konu gördüm ve 9 sayfanın tamamını okuyarak yazıyorum öncelikle çok geçmiş olsun. Söylemek istediğim ve merak ettiğim birkaç şey var . Para veya başka bir motivasyon olmadan zaten bulunmam diyerek böyle bir iş yapman şaşırttı ama yine de başarıdır . Bu alanda cesaretli ve meraklı olduğun ortada o yüzden memur olmak istiyorum derken nasıl bir memur merak ettim ; evine gelen polis amcalar gibi mi olmak istiyorsun yoksa yaptığın işi devlet adına mı yapmak istiyorsun çünkü istihbarat örgütleri veya çeşitli kurumların gözüne girmek için ya tamamen temiz olmak yada suçlarını gömecek kadar başarılı olman gerektiğini düşünüyorum . Eğer görmek isteyen bir göz ile bakarsan devlet yapısının ne kadar karmaşık, gri, ve çıkar ilişkisi üzerine kurulu olduğunu görebilirsin o yüzden vatansever olacağım derken kukla olmamaya dikkat et . Hukuk açısından yapabileceğin her şeyi yazmışlar zaten genel olarak sana bağlı ben ciddi bir karşılığı olacağını sanmıyorum açıkçası .

Umarım beklediğinden iyi sonuçlanır :))

coinminer

Yeni üye
16 Mar 2018
32
0
Bu forumda ilk kez böyle bir konu gördüm ve 9 sayfanın tamamını okuyarak yazıyorum öncelikle çok geçmiş olsun. Söylemek istediğim ve merak ettiğim birkaç şey var . Para veya başka bir motivasyon olmadan zaten bulunmam diyerek böyle bir iş yapman şaşırttı ama yine de başarıdır . Bu alanda cesaretli ve meraklı olduğun ortada o yüzden memur olmak istiyorum derken nasıl bir memur merak ettim ; evine gelen polis amcalar gibi mi olmak istiyorsun yoksa yaptığın işi devlet adına mı yapmak istiyorsun çünkü istihbarat örgütleri veya çeşitli kurumların gözüne girmek için ya tamamen temiz olmak yada suçlarını gömecek kadar başarılı olman gerektiğini düşünüyorum . Eğer görmek isteyen bir göz ile bakarsan devlet yapısının ne kadar karmaşık, gri, ve çıkar ilişkisi üzerine kurulu olduğunu görebilirsin o yüzden vatansever olacağım derken kukla olmamaya dikkat et . Hukuk açısından yapabileceğin her şeyi yazmışlar zaten genel olarak sana bağlı ben ciddi bir karşılığı olacağını sanmıyorum açıkçası .

Umarım beklediğinden iyi sonuçlanır :))
Çok sağolun hocam.
Para umrumda değil abi orası ayrı konu.
Amacım bu bahsedilen forumda düzen getirmekti.
Memur olmaktan kastım mite girmek istiyorum inşallah ama sicilim lekenirse olmayacak büyük ihtimal :(
Kukla oynatanlarla hesabım görülecek inşallah kendimi bu yönde geliştiriyorum.
Cambaza bak oyununu çok iyi biliyorum.
Umarım iyi sonuçlanır hocam.
Güzel dilekleriniz için teşekkürler dilerim.

'Leo

Uzman üye
17 May 2018
1,357
4
Hakim umarim anlayislidir abi[/quote]
ne anlıyışı sitelerini hacklemişsin adamların hâlâ masum rolü oynuyorsun neyde geçmiş olsun sonun suskunlardaki gibi olmasında

coinminer

Yeni üye
16 Mar 2018
32
0
Hakim umarim anlayislidir abi
ne anlıyışı sitelerini hacklemişsin adamların hâlâ masum rolü oynuyorsun neyde geçmiş olsun sonun suskunlardaki gibi olmasında[/QUOTE]
Abi o sitede neler çevriliyordu ne dolaplar dönüyordu bir bilsen.
Hakettiler ama ben suçlu oldum.Arkalarında devlet var o forumun yoksa bu kadar kisa surede kimse tor agindan baglanan birini bulamazdi.
Ben hala olayin soku ve heyecani icindeyim.Ama sanirsam yazilanlara gire bise olmayacak gibi bana.

barankara

Katılımcı Üye
10 Tem 2014
499
0
polisler mi getirdi tebligatı?

ki tonla darknet marketten yasa dışı malzemeler getirtip götürten tanıdıklarım var tor ağından hiçbiri hiçbir şekilde yalan olmadı anca evine gelip baskın yaparlar bilgisayarını alırlar o şekilde delil elde ederler onun için de senin sipariş ettiğin adresi falan bulmaları lazım kendi adresine sipariş etmiş olman lazım PGP kullanmamış olman lazım falan da filan da :d

coinminer

Yeni üye
16 Mar 2018
32
0
ki tonla darknet marketten yasa dışı malzemeler getirtip götürten tanıdıklarım var tor ağından hiçbiri hiçbir şekilde yalan olmadı anca evine gelip baskın yaparlar bilgisayarını alırlar o şekilde delil elde ederler onun için de senin sipariş ettiğin adresi falan bulmaları lazım kendi adresine sipariş etmiş olman lazım PGP kullanmamış olman lazım falan da filan da :d

İster inanin ister inanmayin ama tek gercek bu.

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
Merhaba değerli üye, kesin sorun olmaz gibisinden bir garanti verilemez ama pişmanlığınızı her daim belirtmeniz daha az suçlanmaya sebep olabilir. Onun dışında Tor Ağının da her zaman tam güvenlik sağladığı algısının yanlış olduğunuzu bilmenizi isterim. İyi forumlar.. :mahcup:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.