Tsk, pyd mevzilerini vuruyor!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Allahım bunlar bizi savaşa sokacak yarabbim sen bizi koru.Amerika'ya kafa atıyor tövbe yarabbi tövbe.

Türk'e harp düğündür. Seve seve bu şanlı vatan için çarpışırız. Onların teknolojisini holywood filmlerinden öğrendiniz. Onlarsa bizim ruhumuzu Çanakkaleden, Dumlupınardan öğrendiler. Onlar ZANGIR ZANGIR titrerken sakin kalabilmemizin sebebi de budur. Kansızdan korkumuz yoktur. Tek korkumuz bu vatan için canımızı verememek.

Exploid

Katılımcı Üye
12 Şub 2016
871
0
Bi kenara yazın türkiye 10 gün içinde suriyeye giricek
katar kralı boşuna buraya gelmedi
3 ülke giricek Türkiye Katar S.arabistan

stallking46

Kıdemli Üye
4 Haz 2015
3,480
1
O bir Fakır.

Türk'e harp düğündür. Seve seve bu şanlı vatan için çarpışırız. Onların teknolojisini holywood filmlerinden öğrendiniz. Onlarsa bizim ruhumuzu Çanakkaleden, Dumlupınardan öğrendiler. Onlar ZANGIR ZANGIR titrerken sakin kalabilmemizin sebebi de budur. Kansızdan korkumuz yoktur. Tek korkumuz bu vatan için canımızı verememek.

Reis sen ne mübarek insansın sen ya valla hayranım sana

eikanos

Üye
7 Ocak 2016
247
0
Türkmen Dağı
İşte bak hala tarih diyorsun "Ta-rih"
Artık devir değişti.Teknolojisi olmayan ülke yok sayılır.ABD Ye kafa tutamayız.
Kendinizi kandırıyorsunuz.Suriye de müslüman ama hallerini görüyoruz.Irak ta öyle.

gözünde büyüttüğün amerika deyimine göre vietnamı yok etmeliydi ama yenildi. Ta-rih diye bi açılım olamaz. her olay tekerrürden ibarettir. Şimdi teknolojiden değiniyosun örneğin atom bombası sadece bir tehditten ibaret adam kalkıp da senin mekanına atom atacak kadar ferasetsiz değil. Bunun acısını en çok kendisi çekiyor. Sıradan bi bomba deneylerinde bi doğal afetlerle karşılaşıyor. Anlayacağın bahsettiğin mesele olacak olsa dünya da adam kalmaz. İslam birliği , Turan daha bir çok antlaşma söz konusuyken bunu göze almaları içten bile değil.

Exploid

Katılımcı Üye
12 Şub 2016
871
0
aynı şeyler onlar içinde geçerli

aynı şeyler onlar içinde geçerli türkiye hava sahasını boğazını kapatırsa asya avrupadan kimse geçemez bu demektirki avrupa ülkelerine ithalat ihracat olmaz tabi bunu yapması çinde 2023 görmemiz lazım

4Rache

Üye
29 Ocak 2015
167
0
Zapatista

Hocam merhaba.. Şu günümüzde ki siyasi hükümet . siyasi politika içinde aynı ölüm olabilirmi .
yani demek istediğimi pek açıklayamadım galiba ama. yani nasıl diyeyim. şuan ki oluşan ortam mesela amerika rusya nın uyarmasına rağmen türk hükümet yetkililerinin bile bile ülkeyi bu olayın içine çekmesinden bahsediyorum

'Süvari

Kıdemli Üye
4 Haz 2015
2,180
0
-
yapma lütfen arkadaşım.. Rusya - çin - iran 3 lüsü dünyayı yöneten 3 lüdür..

Renkli basın'ın empoze ettiği amerika gücü boş güçtür . bana göre Putinli rusya . obamalı amerikayı döver

Ancak Obamalı ABD , son yıllarda Rusya ekonomisindeki ciddi çöküntünun başrolünde . Amerikanın uzaktan müdahalesi bile yetiyor kimi zaman :) Ya da farklı olarak Bkz:Wolswogen mevzusu

stallking46

Kıdemli Üye
4 Haz 2015
3,480
1
O bir Fakır.
Bi kenara yazın türkiye 10 gün içinde suriyeye giricek
katar kralı boşuna buraya gelmedi
3 ülke giricek Türkiye Katar S.arabistan

Yanlışın var dostum ne üç ülkesi konularıma bak bakalım orada ayrıntılı bilgi vermiştim şuan aklımda değil bayağı büyük bir ordu giricek türkiye üzerinden işıda saldıracaklar

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
İyi öyle olsun hocam paşa gönlünüz bilir ben daha ne diyebilirim ki?
İnanmışsınız bir yola kimseyi dinlemiyorsunuz.Neye istiyorsanız inanmakta özgürsünüz.Fakat elbet yumurta kapıya dayanır,gerçekler gün yüzüne çıkar.O Zaman herşeyi anlarız holywood dan mı gördük filmden mi gördük yoksa gerçeklerden mi biliyoruz.
Aslında tam buraya yakışacak bir söz vardır ama gerek yok.

Biz bu yola paramızı pulumuzu koymadık, gönlümüzü koyduk. Vazgeçersek bu davadan kalbimiz kurusun. Bu topraklar kana hasrettir. Savaş bu topraklar için kaçınılmazdır. Kaçana dur diyecek halimiz de yok. Mesaj atın biletinizi ben keseyim.

4Rache

Üye
29 Ocak 2015
167
0
Zapatista

Ancak Obamalı ABD , son yıllarda Rusya ekonomisindeki ciddi çöküntünun başrolünde . Amerikanın uzaktan müdahalesi bile yetiyor kimi zaman :) Ya da farklı olarak Bkz:Wolswogen mevzusu

hocam takip ediyorsun muhakkak ki zaten bunun için yırtınıyor rus lar nasıl para işini çözeriz diye.. hatta en son para birimi değiştirme. olayı vardı sanki öyle hatırlıyorum . Çin hindistan rusya ve bir kaç ülkenin daha içinde olduğu bir mevzu vardı hatırlayamadım şuan. hocam benim kanımca rusyayı. tek biz yıkabilecektik. onuda yapamadık. artık onlarıda kimse yıkamaz.

matrixlord

Kıdemli Üye
8 Ocak 2013
2,433
0
konu pyd ile açılıyor abd ile devam ediyor. abd yi bu kadar büyütmeye gerek yoktur senelerce filmlerde yeteri kadar beyninize abd güçlüdür abd herkesi yener abd koydumu koyar gibi düşünceleri doldurdular. anlaşmalar var kurallar var kafası estimi bir şey yapamaz artık şunları anlayın. başka konulara dalmayın , ilk önce kendi ülkemizi konuşalım sonra diğer ülkeler için tartışırsınız. ayrıca bir yandanda diğer sayfaları inceliyorum bayağı bir savaşma isteğiniz var belli. ayrıca ışidle savaşmaya girdikmi 10 dakikada ülkeyi temizleyecekmişiz gibide konuşmanın mantığı yoktur. düşmanı küçümsemeyin, ellerinde çok iyi silahlar mevcutdur. allah allah dalalım birden derseniz hepinizi temizlerler. az sabır sadece ışid ile savaşmıyoruz hem ışid hemde bunların abd deki yatırımcıları ile savaşıyoruz. sadece pkk ile savaşmıyoruz. hem pkk hemde paralı askerlerle savaşıyoruz. özet olarak sabırlı olun vakti gelince adalet yolunu bulur

inSecurity

Uzman üye
13 Ara 2015
1,650
1
Anlamadın galiba? Bu işler güçle değil, inançla olur. Bunun en büyük örneği de yakın tarihimizde yaşanan Çanakkale harbidir.

sen klavye başında oturarak nede güzel milleti gaza getiriyorsun be kardeşim helal olsun, klavyene sağlık. giden kan senin kanın değil savaşan sen değilsin ya kolay çıkıyor cümleler.

eikanos

Üye
7 Ocak 2016
247
0
Türkmen Dağı
Dostum yanlışsın.Çünkü bak,türkiye pkk yı yenemez mi ? Yener.30 yıldır diretiyorlar.Vietnam da gerilla taktiği ile savaştı.Aynı pkk gibi.Amerika vietnamı yener mi yener.Türkiye de öyle.Pkk yı yenebiliriz ama yenemiyoruz.Neden? Gerilla taktiği ile savaşıyorlar.Amerika türkiye gibi sabırlı olmadı ve geri çekildi.Ayrıca amerikanın ki yenilgi değildi.Geri çekildiler.Sabırları tükendi çünkü bir düzenli ordu yoktu karşılarında.Aynı türkiye-pkk gibi.

Yok be kardeşim ne gerillası yaş kaç senin? abd sandığından 3 kat kayıp verince birliklerini geri çekmek zorunda kaldı. Hem bu konuyla pkk çok farklı bi olay istese devlet anında süpürürdü bunları ama milletin diri kalmasını istediler. Şimdi de baktılar olay farklı boyutlara kaydı yani uluslararası bi insan yardımı var devlet hemen atağa geçti. Olay bu. ama sen olayı çok dağlattın. Senden iyi senarist olur :)

eikanos

Üye
7 Ocak 2016
247
0
Türkmen Dağı
sen klavye başında oturarak nede güzel milleti gaza getiriyorsun be kardeşim helal olsun, klavyene sağlık. giden kan senin kanın değil savaşan sen değilsin ya kolay çıkıyor cümleler.

Ne alaka ? senden mi çıkıyo kan? son dakika haberi olarak paylaştım. Ayrıca dökülen kan sadece o ailenin değil hepimizin içi yanıyo. gaza getiriyosun derken ne yapmaya çalıştığını anlamadım?

alemdar2002

Kıdemli Üye
8 Eki 2013
2,054
4
Dünya
Anlarım tabii ki fakat türkiye iran'ı işgal ederse bir petrol sayesinde dünyayı yönetemez.Yada başka bir ülke.Pek sanmıyorum iran ın bu yöneticilerden olduğunu.Tabii nükleer bastıklarında ne olur bilemem.
Fakat dünya karışıyor.Yakın zamanda 3.Dünya savaşı görme ihtimalimiz yüksek.

Zaten 3. Dünya Savaşı Uzak Demedim ki ben Ayrıca Hiçbir Gücün Nüklüer Kullanabileceklerini sanmam.

rende_68

Katılımcı Üye
21 Ağu 2009
450
0
Miami
Konuyu bir gözden geçirdim de yani artık savaşlar silahla, bombayla falan olan şeyler değil. Adamlar biyoloji ve genetik alanında kendini aştılar yani istediği türde virüs üretebiliyor ülkede bir salgın başlatsa zaten herkes telef ama atom bombası gibi bunuda göze alamazlar çünkü tüm dünya ya yayılma ihtimali var sonuçta ama virüsü üreten çaresini üretmez mi diyeceksiniz üretir orası muamma fakat yani genetik şuan her şey. Süper insanlar yapıyorlar genleri birleştirerek bu savaş yani biyolojik silahlarla olacak bir savaş bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.