Tsk, pyd mevzilerini vuruyor!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alemdar2002

Kıdemli Üye
8 Eki 2013
2,054
4
Dünya
Dostum abd de kimse türkiyeden korkmaz.Kendinizi fazla büyütmemeniz tavsiyemdir.Ha elbette her insanda bir savaş moralsizliği olur bi stres olur fakat abd de herkes abd ordusunun türk ordusuna yenilmeyeceğini bilir.Bunları zaman gösterir merak etmeyin.Bende yanılıyor olabilirim sizde.

Kardeş Sizde Kendinizi Fazla Büyütmeyin Lütfen

DarkSoldier57

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
437
0
Türkiye
Dostum abd de kimse türkiyeden korkmaz.Kendinizi fazla büyütmemeniz tavsiyemdir.Ha elbette her insanda bir savaş moralsizliği olur bi stres olur fakat abd de herkes abd ordusunun türk ordusuna yenilmeyeceğini bilir.Bunları zaman gösterir merak etmeyin.Bende yanılıyor olabilirim sizde.

Sen hiç Türk Ordusunu araştırdınmı gücünü biliyormusun evet haklısın Türk Ordusu ABD Ordusundan güçsüz ama ABD ordusundan sonra Nato'da ki en güçlü ordu ve eğer savaş çıkarsa sence bizim hiç müttefikimiz olmayacak mı?

'Süvari

Kıdemli Üye
4 Haz 2015
2,180
0
-

Güzel kardeşim altyapı olayi da bir yere kadar . Sel bir doğal afettir onlenecek diye bir kaide yok
Amerikada kasırga oluyor ve milyonlarca dolar maddi zarar oluyor insanlar evlerinden oluyor vs. , dünyanın süper gücü bunu neden engelleyemiyor ?

Lumiera

Katılımcı Üye
25 Kas 2010
578
0
-
Anlamadın galiba? Bu işler güçle değil, inançla olur. Bunun en büyük örneği de yakın tarihimizde yaşanan Çanakkale harbidir.

Tamam örnek verelimmi ?

Nagazaki'desin üstünden bir uçak geciyor ve sana dogru bi cisim düşüyor .

Sonra inanç güçlümü test etmek icin ;
Yukarı bi taş at ,
bi oku ne okursann artık,
kafana gelmesse yırttık
ama gelirse....

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Amerika da olmam birşeyi değiştirmez.Ayrıca benim kanımda türk kanı olduğu kadar amerikan kanı da var.Hiçbir ülke 16 yıl boyunca aynı kalmaz.Her türlü gelişir yada geriler.Türkiye gelişenler arasında fakat çok fazla değil.Her gün türkiye'de seller olmuyormu bi yerde? Ne zaman yağmur yağsa sel alıyor şehirler.Altyapı yok türkiyede.Bi bomba yese altyapı kötü olduğundan borular patlar topraklar kayar sular seller alır götürür.

4.Sü türkiye ile savaş çıkarsa burdaki kimse gerilmez,korkmaz fakat türkiye'deki insanlar için aynı durumun söz konusu olacağını sanmıyorum.

Amerikan kanın kabardı gene baksana :) Peki gökdelenin kaçıncı katından şehri seyrediyorsun manzaran güzel mi? Ama bu topraklardaki kan kokusunu alamıyorsun herhalde. Camı biraz daha aç belki içeri gelmiyordur. İki dakkalığına sana ingilizce ninniler söyleyen masallar anlatan televiyonunun sesini kıs, Rüzgar sesini dinle; bak ne diyor?

"TANRI TÜRKÜN YANINDADIR!"

DarkSoldier57

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
437
0
Türkiye
En güçlü değil en kalabalık ordu dostum yanlışın var.Kişi bakımından.Türk ordusu amerikan ordusunun
10 da 1 i dir.Buna dair tonlarca kanıtlar var.
Ayrıca amerika dan sonra türkiyeden daha güçlü 8 ülke var.

Şu linke bir bak istersen (en altta) orayı oku ve orda yazan bi söz var "Toplam güç ve sayı bakımından dünyanın 10, NATO'nun 2. büyük ordusudur."

LİNK : https://tr.wikipedia.org/wiki/Türk_Silahlı_Kuvvetleri

alemdar2002

Kıdemli Üye
8 Eki 2013
2,054
4
Dünya
Bak güzel kardeşim.Bu haberler 2 yıl öncenin haberleri
ücla kampüsünün tarihi 31.07.2014
attığın ilk haberin tarihi 20/07/15
ben en güncel haberleri attım.Ona bakılırsa 2 yıl öncenin haberlerini atsam buraya 500 tane türkiye sel felaketi haberi koyarım.

Kardeş Bak Şimdi 'Süvari Abimizin Dediği Gibi Sel Büyükse Altyapı Bişey Yapamaz Anlatabiliyomuyum? Aynı Zamanda 20/07/2015 2 Yıl Öncemi Oluyor.

alemdar2002

Kıdemli Üye
8 Eki 2013
2,054
4
Dünya

Amerikan kanın kabardı gene baksana :) Peki gökdelenin kaçıncı katından şehri seyrediyorsun manzaran güzel mi? Ama bu topraklardaki kan kokusunu alamıyorsun herhalde. Camı biraz daha aç belki içeri gelmiyordur. İki dakkalığına sana ingilizce ninniler söyleyen masallar anlatan televiyonunun sesini kıs, Rüzgar sesini dinle; bak ne diyor?

"TANRI TÜRKÜN YANINDADIR!"

Türk Dediğin Böyle Olur.

'Süvari

Kıdemli Üye
4 Haz 2015
2,180
0
-
Ben şunu söyleyeyim.Madem abd den korkmuyorsunuz.Hadi çıkarsanıza o borları yer altından?
Mesela bu anlaşma somali ile olsa somaliden korkmayıp çıkarırdınız.Neden duruyorsunuz çıkarın o borları?

Sana bunun aciklasmasini uzun uzun yazardim kardeşim . Bir yeralti madenin cikarilmasi için gerekli şartlar vs. Coğrafya dersi gorursen ileride anlarsin demek istediğimi . Yoksa o söz klişe

DarkSoldier57

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
437
0
Türkiye
Cahillerle mücadele...
Büyük bak büyük anladın mı büyük.Türksün daha türkçe bilmiyorsun.Büyük demek kalabalık anlamında kullanılmış orda.Şunu diyeyim.Dünyada yapılmış en "büyük" tank 40-50 yıl önce nazilerin yaptığı tank.Fakat en güçlü tank mı? Hayır.
Türk ordusu da aynı.Personel bakımından abd den sonraki en kalabalık ordu.Personel bakımından güç bakımından değil.Daha büyük ile güç ün anlamını ayrıştıramayan adamla niye tartışacağım.

Peki kardeşim hadi diyelimki Türk Ordusunu büyüklüğüyle ölçüyolar tamam kabul peki ABD Ordusunu neyle ölçüyolar silahlarıyla mı? zekalarıyla mı? neyle ölçüyolar anlatta bilelim o zaman çok akıllısınya hani sen(!)

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Yetkili olduğundan dolayı kelimelerimi özenle seçiyorum.Bu işi tek cümle ile bitirirdim fakat vatan haini diyenler falan çıkar.Gerek yok.
Evet merak etme manzaram güzel işte kimse abd ordusuna kafa tutamadığı için böyle heryer yıkık dökük bina değil bilmem anlatabildim mi.
Zaten bi arkadaş biraz önce tam cevabı verdi.
Havaya taş at istediğin duayı et kafana düşüyormu o taş düşmüyormu.Irkçılık yapmaya gerek yok.

O yıkık dökük binalarda yaşayan çocukları merak ediyor musun peki? İşte onların bir tanesi senin milyon tanene bedel. Onların bir tanesi için bin defa canımı veririm. Sen bu duyguyu nereden bileceksin ki? Abd ordusu da senin gibi 3-5 kansızla dolu değil mi? Ellerine atom bombası mı vereceksin :D altlarına uçak mı vereceksin? Gökten zembille iron man mi indirecen? :D Çok yahudi filmi izlemişin çocuk. Az kitap okusaydın Çanakkalede yaptıkları kalleşliklerin nasıl kendi sonlarını getirdiğini anlar tövbe ederdin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.