Tsk, pyd mevzilerini vuruyor!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

By G3R3KSIZ

Katılımcı Üye
23 Haz 2015
505
0
ADANA

O yıkık dökük binalarda yaşayan çocukları merak ediyor musun peki? İşte onların bir tanesi senin milyon tanene bedel. Onların bir tanesi için bin defa canımı veririm. Sen bu duyguyu nereden bileceksin ki? Abd ordusu da senin gibi 3-5 kansızla dolu değil mi? Ellerine atom bombası mı vereceksin :D altlarına uçak mı vereceksin? Gökten zembille iron man mi indirecen? :D Çok yahudi filmi izlemişin çocuk. Az kitap okusaydın Çanakkalede yaptıkları kalleşliklerin nasıl kendi sonlarını getirdiğini anlar tövbe ederdin.

tebrik ederim

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Bak irkima hakaret ediyorsun.Bize kansız diyorsun da görüyoruz Türkiye de ki kallesleri. Kaç tane PKK li var.
Yetkili olduğun için pek bisey diyemiyorum ban yemeye niyetim yok ama emin ol yetkili Olmasaydın ağır konusurdum.

O kalleşlere her fırsatta silah satan senin sahiplediğin şerefsizler değil mi? Binlerce masum insanın ölümüne sebebiyet verip rahat içinde uyumuyorlar mı? Bunları göremeyecek kadar seni kör yapan şey ne peki? Amerikalılar sana çok mu sahip çıkıyor? Bir elini baldan ötekini yağdan çıkarmıyorlar belli ki. "Şimdiye kadar verdiğin cevaplar hep aynıydı. Atom bombamız var ama sövmeyeceğim. Bir sözüm var söylemeyeceğim. Irkıma laf ettirmem yetkili olmasan söverdim." vır vır vır hep aynı şeyler. Tebrik ederim johnny amca doğru yoldasın devam et. tüm değerlerini satmamış olabilirsin bir sırt çantanı kontrol et ama.

Exploid

Katılımcı Üye
12 Şub 2016
871
0
işidmi :)

Yanlışın var dostum ne üç ülkesi konularıma bak bakalım orada ayrıntılı bilgi vermiştim şuan aklımda değil bayağı büyük bir ordu giricek türkiye üzerinden işıda saldıracaklar
işide kimse saldırmaz hepsi yalan rusyada diyor işide vuruyorum kulli yalan türkmenlerden başka kimseye vurmuyorlar okadar adam var orda hepsi işide vursaydı orda işidin i si kalmazdı hepsi işidle iş birlikçiler işidin aldığı yerleri pyd ye bırakıyorlar bekleyip görelim ustam

eikanos

Üye
7 Ocak 2016
247
0
Türkmen Dağı
Ya neyse tamam çok guclusunuz ABD yı yenersiniz tamam.Kendinizi avutun.Savaş çıkarsa görürüz herşeyi.Belki de siz haklisinizdir(!)

Bak sen americanın gücünden bahsetme gibi göstererek şuan Türkiye yi ezmeye çalışıyorsun. Biz bundan bahsediyoruz. Dikkat edersen meşhur beyaz sarayın üzerinde bile bizim amblemimizi bulursun. Kendini üstün görme çabaların çok çocuksu. Hiç kimse Türkiye yi küçük göremez!

ᴄʀᴜᴇʟ

Özel Üye
24 Eyl 2013
4,420
57
Ahıska
Senin o sahiplendiklerin var ya. Hah iste onlar bu dunyanin, orta asyanin kan golune donmesinin sebebiler. Sen bizden cok daha iyi biliyorsun neler dondugunu. Savasi geciyorum, bulasici hastaliklari bile sirf ilac satmak icin dunyaya yayanlar senin o savunduklarin! Bakiyorum da hep ayni seyleri demissin. Yetkili olmasan agir konusurdum. Buyur, konus.

Exploid

Katılımcı Üye
12 Şub 2016
871
0
orda dur bir dakika

Amerika da olmam birşeyi değiştirmez.Ayrıca benim kanımda türk kanı olduğu kadar amerikan kanı da var.Hiçbir ülke 16 yıl boyunca aynı kalmaz.Her türlü gelişir yada geriler.Türkiye gelişenler arasında fakat çok fazla değil.Her gün türkiye'de seller olmuyormu bi yerde? Ne zaman yağmur yağsa sel alıyor şehirler.Altyapı yok türkiyede.Bi bomba yese altyapı kötü olduğundan borular patlar topraklar kayar sular seller alır götürür.
Hiç bir türk Kanında amerika kanı olamaz eğer öyle hissediyorsa kanı bozuktur başka yoruma gerek yok.

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Madem rest çekiyorsun al sana rest; konuşacağım ama banlarsan adam değilsin hadi bakalım.
Türkiye şu ana kadar bana birşey yapmadı.Türkiye,abd nin işide karşı savaştığı yerleri bombalarsa müttefikliğin anlamı kalmaz.Siz ülkenizi satmasanız bile müttefiklerinizi sattınız.Kardeş ülke dediğiniz azerbaycanda bile binlerce türk düşmanı var.
Siz abd nin müttefik dediği adama top atışı yaparsanız,abd de bombaladığınız adam istediği gibi silah satar.
Konu şerefe geldi koyu "adam"(!)".Sen kalk istersen ;) Yaptığın faşistlikler sınır tanımıyor maşallah.
ABD Ye şerefsiz diyorsun.Bi kendi ülkene bak.1 ağaç için 2 milyon kişi ayaklandı gezi parkı olaylarında.Ama üslubumu bozmayayım yine de şerefsiz demiyorum bu insanlara.Oy verdiği hükumeti sattı bir ağaç için.Size bin tane ambargo koyan ülkeye hala ürün satıyorsun.Ee nerede kaldı şerefin bre şerefli(!) koyu adam ?
Vır vır vır hep aynı şeyler demek.Bana diyene bak.
Her konuda yok türk en güçlüdür,tanrı türkün yanındadır yok şu yok bu.Kim tekrarlıyor aynı şeyleri?
Türkiyeyi ancak akp hükumeti adam eder.En azından akp hükumeti cesur.Geri adım atmıyor.Siz büyük ihtimalle faşist mhp ye oy veriyorsunuzdur.
Neyse daha fazla rezil etmeyeyim seni.
Bu arada eğer ban yersem şerefli olup olmadığın anlaşılacak koyu adam ;)

Şöyle bir gerçek vardı. Tekerrür etti. Şerefsizlerin çoğaldığı yerde en çok konuşulan şey şeref olurmuş. Senin banın beni ilgilendirmez. Yemen için yapabileceğim şeyleri de bir kontrol ederim. Benden uzak olmanı canı gönülden istiyorum ki öylesin.

Benim siyasetle de işim olmaz. Faşist olmak hain olmaktan kat kat iyidir. Allah kimseyi bununla imtihan etmesin. Pkk'dan anca kalleşe müttefik olur. Hem hainlik hem sempatizanlık ağır oluyor. Tüm değerlerini satan birisi için hiç te anormal bir durum değil gerçi. Boşuna yormuyacağım kendimi. Sempatizanlık yapan adam ne hoşaftan ne hoşlaftan anlamaz.

Exploid

Katılımcı Üye
12 Şub 2016
871
0
ağzına sağlık

Senin o sahiplendiklerin var ya. Hah iste onlar bu dunyanin, orta asyanin kan golune donmesinin sebebiler. Sen bizden cok daha iyi biliyorsun neler dondugunu. Savasi geciyorum, bulasici hastaliklari bile sirf ilac satmak icin dunyaya yayanlar senin o savunduklarin! Bakiyorum da hep ayni seyleri demissin. Yetkili olmasan agir konusurdum. Buyur, konus.
çok güzel cevap vermişsiin

Wep

Kıdemli Üye
28 Ocak 2015
4,412
8
İstanbul
Evet işte aynı sözlerin tekrar ettiğinin bir kanıtı daha
Türkün türkten başka dostu yoksa neden azerilerden oluşan azerbaycana kardeş ülke diyorsun ?
Bir dediğiniz bir dediğinizi tutmuyor.

Bilgi Azeriler TÜRKtür Turanda sayılır TÜRK kanı taşır. Kimlerle uğraşıyoruz :puah git bi şey öğrede gel

eikanos

Üye
7 Ocak 2016
247
0
Türkmen Dağı
Türkleri (kendince) basit gören arkadaşım , al! bu sana .

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=az9dy1T6_8A"]https://www.youtube.com/watch?v=az9dy1T6_8A[/ame]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.