Türk-Altay [Wordpress Saldırı & Otomatik Site Hackleme Programı]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

badboss

Yeni üye
19 Eyl 2015
12
0
Dork oluşturmuyor kardeşim

Dork oluşturmuyor kardeşim nasıl dork maker den dork oluşturabilirim.

masterandorama

Yeni üye
9 May 2008
21
0
Word press sayfası hackleme için yardım

Arkadaşlar merhaba;
bir word press sayfası hackletmek veya hacklemek istiyorum. fakat nasıl yapabileceğim konusunda bir fikrim yok.

Kanuni yolları denedim ama adalet sistemi çok hantal. Canı isteyenlerde insanları karalamak için çok kolaylıkla interneti kullanıyor.

Bana yardımcı olabilecek birileri varsa lütfen mesaj atsın..

YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR..... :RpS_unsure:

imSky

Yeni üye
4 Nis 2016
10
0
Bende ''Dork Maker'' bölümünde Dork şeçiyorum yanlız adet 20 degıl 1 dahi yapsam 1 saat tarıyor ama listelemiyor.

Son düzenleme:

TheQuesz

Uzman üye
12 Mar 2016
1,769
2
God Mount
Bendede Öle Bi Sorun Olustu Yav Dork Maker Üretmiyor Eskiden Üretiyordu Pc Kapattım Açtım Üretmiyor Artık 4-5 Gün Önce Sorunsuz Kullanıyordum

Oxicroos

Uzman üye
30 Ocak 2016
1,093
0
Asthar
Arama Motoru İle Arama Yaparken İlk Siteyi Bulduğu Anda Çalışmayı Durduruyor İlk Denemelerimde Sorunsuz Çalışmıştı Çözümü Bilen Yardım Edebilirmi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.