wifi kırmak için en garanti yöntem hangisi ???

ZeuF

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
398
26
Genel
merhaba arkadaşlar wifi kırmak için en garanti yöntem hangisidir acaba şu garanti yada bu böyle diyebileceginiz netten araştırma bilgilerle degilde kendi deneyip kırdıgınız taktiklerle bilgi verirseniz sevinirim. dumper haricinde. bu arada hepsini denedim araştırmalarıma bakılırsa videolarda izlediklerimiz mucize yaşıyor sanki her türlü modemlerde denedim cünkü ve düşüncelerim olumsuzluk üzerine hep.
....

bt5r3
kali
wifislax

bunların içinde en garantili yol hangisidr acaba !!! ve güzel wordlist olanlarda iletişime geçsin lütfen.
konu acma meraklısı deilim o yüzden gereksiz yere mesajlar yerine gercektende yardımcı olabilecekler ilgilenirse sevinirim.

Criminals

Üye
21 Kas 2015
226
0
Bunlarin hicbirisne gerek yok kardesim portuna girip hallet ben tüm wifileri portumdan kırdım kesin yöntemdir.Öyle programla wifi kırma oranın %30'dur.Fakat böyle yaparsan %100 Kırarsın.

ZeuF

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
398
26
Genel
Bunlarin hicbirisne gerek yok kardesim portuna girip hallet ben tüm wifileri portumdan kırdım kesin yöntemdir.Öyle programla wifi kırma oranın %30'dur.Fakat böyle yaparsan %100 Kırarsın.

porttan ilk defa duydum usta. bunun hakkında burdan yada özelden bilgi verebilirmisin acaba müsaitsen ve sorun olmıyacaksa

ZeuF

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
398
26
Genel
mesela diyelim wps li bir modem secip kırmak istedigin zaman dumpper nazlanıyor emrivaki yapmayın bana diyor istedigimi kırarım ister işine yarasın ister yaramasın diyebiliyor :D

bu yüzden wps li her modemim % 70 kırılacagını biliyoruz ama önemli olan bunu hangi program ve script ile kırabilecegimizi bulmak.

nasılki site hacklerken nokta atışı yapabiliyoruz az cok wifi ilede bunu nasıl yapcaz önemli olan bu.

ViPVF

Katılımcı Üye
31 Eki 2015
480
0
NO IP
merhaba arkadaşlar wifi kırmak için en garanti yöntem hangisidir acaba şu garanti yada bu böyle diyebileceginiz netten araştırma bilgilerle degilde kendi deneyip kırdıgınız taktiklerle bilgi verirseniz sevinirim. dumper haricinde. bu arada hepsini denedim araştırmalarıma bakılırsa videolarda izlediklerimiz mucize yaşıyor sanki her türlü modemlerde denedim cünkü ve düşüncelerim olumsuzluk üzerine hep.
....

bt5r3
kali
wifislax

bunların içinde en garantili yol hangisidr acaba !!! ve güzel wordlist olanlarda iletişime geçsin lütfen.
konu acma meraklısı deilim o yüzden gereksiz yere mesajlar yerine gercektende yardımcı olabilecekler ilgilenirse sevinirim.

emin ol kali iyidir ama bende ayrı program var dumpper boşa zaman kaybı bu arada.
bendeki programları vermek isterdim yalnız çok az kişide var diye biliyorum malesef.
:yo:yo:yo:yo:yo:yo:yo:yo

ama dumpper lede kırarsın saatlerin gider sadece

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.