wifi kırmak için en garanti yöntem hangisi ???

ZeuF

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
398
26
Genel
merhaba arkadaşlar wifi kırmak için en garanti yöntem hangisidir acaba şu garanti yada bu böyle diyebileceginiz netten araştırma bilgilerle degilde kendi deneyip kırdıgınız taktiklerle bilgi verirseniz sevinirim. dumper haricinde. bu arada hepsini denedim araştırmalarıma bakılırsa videolarda izlediklerimiz mucize yaşıyor sanki her türlü modemlerde denedim cünkü ve düşüncelerim olumsuzluk üzerine hep.
....

bt5r3
kali
wifislax

bunların içinde en garantili yol hangisidr acaba !!! ve güzel wordlist olanlarda iletişime geçsin lütfen.
konu acma meraklısı deilim o yüzden gereksiz yere mesajlar yerine gercektende yardımcı olabilecekler ilgilenirse sevinirim.

talyus

Kıdemli Üye
5 Ağu 2007
2,163
3
Diye Sorma
calisan site yokki suan ben bir cafeye felan birseyler icmeye gidince modem yakindaysa aaa benim modemin aynisi diye bakiyorum mahsus :D airtieslerde modemin altinda yaziyor huaweilerde yazmiyor sonra pini kaydediyorum birgun lazim olursa diye gecen gun bir arkadasin pc bozuktu format atmaya gittim modemdede sorun olabilir bir bakalim dedim huawei marka modemdi default pini 12345670 di ama pin uret secenegi var ve manuel olarakta pin atama secenegi mevcut site bulursam burdan paylasirim hayirli aksamlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.