wifi kırmak için en garanti yöntem hangisi ???

ZeuF

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
398
26
Genel
merhaba arkadaşlar wifi kırmak için en garanti yöntem hangisidir acaba şu garanti yada bu böyle diyebileceginiz netten araştırma bilgilerle degilde kendi deneyip kırdıgınız taktiklerle bilgi verirseniz sevinirim. dumper haricinde. bu arada hepsini denedim araştırmalarıma bakılırsa videolarda izlediklerimiz mucize yaşıyor sanki her türlü modemlerde denedim cünkü ve düşüncelerim olumsuzluk üzerine hep.
....

bt5r3
kali
wifislax

bunların içinde en garantili yol hangisidr acaba !!! ve güzel wordlist olanlarda iletişime geçsin lütfen.
konu acma meraklısı deilim o yüzden gereksiz yere mesajlar yerine gercektende yardımcı olabilecekler ilgilenirse sevinirim.

ZeuF

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
398
26
Genel
wifislax : handshake atarsın adam sana şifresini kendisi verir ama sana şifre vereceğine terslik olduğunu anlarsa modeme reset atar uğraşır durursun

dumpper : wps ile işlem yapar ama sadece wps version 00 olan modemlerin şifrelerini %100 çözer 1.0 olanlar için boşuna zaman harcamayın

diğer seçenekler ile ilgili bilgim yok

aynen kardeşim handshake işe yarıyor ama http li site acarsa işe yarıyor yoksa https li yani facebook google tarzında site acarsa bi işe yaramıyor...

dumpper için ise wps pin bulabilecegimiz saglam bi yer olursa jumpstart bile iş görüyo ama wps pin dogru olması lazım işte :S

aslında başka garanti bi teknik bulmak lazım usta ya

ZeuF

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
398
26
Genel
1-) Kali

2-) Dumpper

Win7 kullanıyorsan hemen bak sağ alttan ağların hepsine teker teker bağlan de eğer bir tanesine bile bağlan deyince parolayı gir yerine yönlendiricideki rakamları yazarak da bu ağa bağlanabilirsiniz yazısı yazıyorsa onda Dumpper'ı uygulayabilirsin demektir.

evet hocam wps li modem oldugu belli oluyor ama dumpper dogru pini bulamıyor bulsa zaten hic sıkıntı kalmıcak :D
kali içinde reaver ile cok denedim ama hic kırmadı ama pini bulup yazarsan eger ki bulamıyoruz hemen 5 saniyede veriyo şifreyi zaten :) ama malesef işte pinler yanlış

ZeuF

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
398
26
Genel
arkadaslar wifislax 4.8 de 4.10 da ve 4.11 de denedim youtubede olan tum yontemleri hicbiri ise yaramadi sadece linsette kipirdamalar oldu ondada sonuc aldinmi derseniz hayir hatta linsette sole biseyde yaptim.

handshake linset fake sayfasinida baska bir forumdan arkadasin paylasimini kullanarak turkce yaptim

aktarim sayfasinda turkce oldu ama sole bir sorun var

bu benim sorunum mu acaba baskalarina da oluyormu sormak istiyorum handshake her wifi modemine olmuyor neden acaba bende bulundugum cevrede 15 wifi kullanici agi var sadece 1de calisti ondada paylasim yapmadigindan sanirim sifreyi kimse girmedi ve hack yapamadim...

benim size anlatacaklarim bu kadar baskalarida paylasimlarini yazarsa cok makbule gecer.

ayrica jumperle deneme yaptim kiramadi simdi kali sonrada backtrack denemeyi dusunuyorum

kardeşim handshake yaptıgın zaman karşı pc ;

1- kablosuzdan baglanması lazım masaüstünde işe yaramıyor
3- wifi listesinde bizim fake wifi agımızı tıklaması lazım.
2- adres cubuguna yazdıgı site http li bi site olması lazımki fake lşifre sayfası otamatik acıldıgında şifreyi yazdıgında bize gelsin ama eger https li bi site olursa örnegin facebook google vb sitelerde şifreyi yazsa bile bize gelmiyor.

deneme yanılma cok yaptım ben o yüzden biliyorum hepsini. ama ne bilirsek bilelim ögrenecegimiz cok şey var :)
tavsiye edecegim wps pinlerini dogru bulursan şifre kırmak cok basit pinlere odaklan :D

talyus

Kıdemli Üye
5 Ağu 2007
2,163
3
Diye Sorma
oldumu şimdi kardeşim ya :D
nerde kardeşlik nerde paylaşım
bu arada kali ve wifislax haricinde iyi olan programı merak ettim şimdi :)
özelden kafanı şişiriyim birazcık :D

Merhaba ZEUF kardesim en iyisi android icin olan wpa wps tester premium pc icinse wpspin.py ve vodafone.py bunlarin disindakiler ise hep bunlarla ayni algoritmaya sahiptir hepsi ayni pini verir github ta var indirebilirsin

ZeuF

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
398
26
Genel
Merhaba ZEUF kardesim en iyisi android icin olan wpa wps tester premium pc icinse wpspin.py ve vodafone.py bunlarin disindakiler ise hep bunlarla ayni algoritmaya sahiptir hepsi ayni pini verir github ta var indirebilirsin

aynen kardeşim dediklerini bi araştırıyım . ama bildigin wps pinleri dogru veren bi site yada program varmıdır acaba ya. tek ihtiyacımız olan wps pin cünkü :)))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.