Yeni Rütbe Sistemi

porsukhak

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,753
2
T.Ü.R.K
yaklaşık 1 .5 senedir forumda yoktum üniversite sınavı nedeniyle rütbe sisteminin değiştiğini görmek çok sevindirdi çünkü mesajla rütbeyi sadece '' eline sağlık '' ile kasıp 2 günde yarbay olanları gördü bu forum ama eski üyeler var gerçekten 1.5 sene önce buralarda ismini sayabileceğim o kadar abim ve kardeşim vardı ki ama şuanda bir çoğunu göremiyorum bu beni üzse de bir şeyler için çabalamak gerek öğrenmek gerek inşallah yeni forum düzeninde daha başarılı oluruz ama yinede eski üyelerin emeklerinin konusunda eleştiriler de kendi çapında haklı eleştiriler çünkü benimde emeğim oldu yenileri için tabi ki çabalayacağız yinede benim dışımda çok emektar vardı inşallah bırakmazlar iyi forumlar ..

jasgues

Katılımcı Üye
22 Nis 2009
806
32
Sakarya
Merhabalar , Umarım Cevab Yazarsınız Komutanım
Mesela Ben Durmadan Yardımsever Brövesini Kazanmak İçin Yardım merkezinde Olumlu Cevablar Yazmaktayım , Benim Bröve Almam kaç Mesaj , Gün Çekecekdir ?
Bir Arkadaş İlk Günden Geliştirici Olmuş , yani Hemen mi Belli Olacak Yoksa ne ?
Şimdiden Teşekkür ederim Komutanım , İyi günler ....
Tegin
O ilk günden geliştirici olan "arkadaş" sanırım zztri üstad. Adam hakediyor

mustehzi

Üye
29 Eki 2018
111
8
Mahsûsa
Bayağıdır forumda yoktum. Bir girdim baktım çoğu şey değişmiş. Konulardaki mesaj kısımlarını pek beğenmedim çok büyük olmuş. Fakat diğer yenilikleri beğendim.

markthecoder

Yeni üye
9 Haz 2019
19
0
null
Benim en cok sevmedigim yeni tema oldu cok bos gibi artik uzun konulari okuyamiyorum bu tema yuzunden cok sıkıcı bir tema olmuş rutbe konusunda ise gercektende iyi olmus artik kimse rutbe kasmayacak.

mehmetilya

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
254
0
Tht den
Yeter artık!! sessizliğimi bozuyorum, Üdy rütbe sistemini kaldıracağına getirdikleri saçma üyelik sistemini düzeltmeliydi(bana göre) yeni üyelerin çoğu kuralları bilmez laf anlamaz post kasımı yapıyordu sebep; elindeki üyelikler kapansa yine başka bir üyelik açabilirler elindekilerin değerini bilmiyorlar post kasımı yanlış yere konu açımı bunlara hiçbir çözüm getirilmedi şimdi de sözde durdurmak için üyelik sistemini değiştiriyorsunuz hayatımda ilk defa Turkhackteam iki saçma karar aldı
biraz da üyelerin fikirleri alınmalı sebepler haklı olsa da çözümler yanlış.

ah ne olur bırakmayın bu forumun sadece üyesisiniz sizsiz ne yapılabilir LÜTFENNNNNN(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)

Güle Güle ... Kendinizi çok önemsiyorsunuz.

Forum hakkında hayırlısı olsun.

Saygılı olmayı öğren!!

Son düzenleme:
19 Ağu 2017
184
0
-
Artık Forumun Tadı Çıkmaz Bende Kaçar Kendinize İyi Bakın Görüşmek Üzere.Bu arada bu forum hiç bir zaman bu kadar kötü olmadı.
Kendinize İyi Bakın Hayatın Tadını Çıkarın Burada Zaman Kaybetmeyin.

yusufblc1

Katılımcı Üye
3 Nis 2019
540
0
Yeter artık!! sessizliğimi bozuyorum, Üdy rütbe sistemini kaldıracağına getirdikleri saçma üyelik sistemini düzeltmeliydi(bana göre) üyelerin çoğu kuralları bilmez laf anlamaz post kasımı yapıyordu sebep; elindeki üyelikler kapansa yine başka bir üyelik açabilirler elindekilerin değerini bilmiyorlar post kasımı yanlış yere konu açımı bunlara hiçbir çözüm getirilmedi şimdi de sözde durdurmak için üyelik sistemini değiştiriyorsunuz hayatımda ilk defa Turkhackteam iki saçma karar aldı
biraz da üyelerin fikirleri alınmalı sebepler haklı olsa da çözümler yanlış.

Saygılı olmayı öğren!!

dostum bence 3 hata var
1 uye alımları
2 tema degısımı
3 rutbe sıstemın degısmesı

19 Ağu 2017
184
0
-
Güzel Dedin Dostum Burada Değeri Kimse Bilemez Artık.
Şimdi Gelip Bizi Banlayın Hemen Çünkü Bir Defa yüksektesiniz ya hani biz alçağız ben kaç kişi gördüm hiç bir şey bilmeyen ama admin olan hey babam hey durmayın yenilerin saygısızlıklarını görmeyin bizi banlayın.
Arsenik forumun başında olsaydı böyle b.... şeyler olmazdı.

Son düzenleme:

By CeKToR

Katılımcı Üye
1 Kas 2011
281
0
Ona bakarsa benimde hür general olmam gerek 2012 binbaşı ve albayda oldum zamanda ama ben buraya rütbe değil geçmiş mazim var thtde destek için burdayız köstek değil güzel bir uygulama oldu tebrikler saygılar
Hem bu temada güncel kalite olmuş

19 Ağu 2017
184
0
-
RW1
Aynen Devam Kendi Forumunu Kur Aynılarını Yap Biz Buraya Bir Şeyler Öğrenmek İçin Geliyoruz Türklük Meselesi Değil Olay.

MemAHaCk

Katılımcı Üye
31 Ocak 2019
499
4
Neptün
Ben Yeni Temayı Beğenmedim Değil Ama Alışması Çok Zordu Alışmıştımda Zamanla Ama Şimdi Yeni Üyelik Sistemi İyice Cıvıttı Forum Eskiden Yardımsever Olmak İçin Çok Uğraşmıştım Bir Ara Full Yardım Ediyordum En İnce Detaylaına Kadar Sonunda Bunu Bir Yetkiliye Söyleme Gereği Duydum Hani Ben Bu Kadar Yardım Edebiliyorum Yardım Sever Olabilirmiyim Veya Olmak İçin Neler Yapmalıyım Maksadında Bir Mesaj Attım Ve Ciddiye Alınıp Geri Bile Dönülmedi Bu Rütbe Sistemi "Bence" Kötü Olmuş Benden Bu Kadar Görüşürüz THT.

Son düzenleme:

By CeKToR

Katılımcı Üye
1 Kas 2011
281
0
By CeKToR
Terbiyeni takın bir daha kimseye gerizekalı deme düzgün bir dille uyar.

Ama forumda böyle bir sıkıntı var at ile eşeği aynı kefede olması büyük sıkıntı fazla samimiyet cinayet getirir
Senin saç telin kadar eleman yetiştirdim nerde terbiye nerde ahlak senden daha iyi bilirim
Herkim yok türk falan kelimesi kullanırsa affetmem.
Ağzi gevşek olana vida bulunur
Amacım sıkıntı çıkarmak değil.

Fist

Uzman üye
29 Tem 2017
1,527
1
Anavatan
Belki yeni rütbe sistemini sevmeyenler beni linç edecek ama yeni rütbe sistemini sevmeyen arkadaşlar potansiyel boş-post kasıcılar :trl

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.