Yönetim ve Forum Hakkında Eleştirileriniz, İstekleriniz, Önerileriniz

'BE͏D͏E͏L͏

Grafiker
15 Şub 2016
1,921
687
1-VİP ÜYELİK

Hocam öncelikle VİP üyelikler ve Kategori baştan sona gözden geçirilip düzenlenmeli.
Daha önce VİP Altın üyelik almış birisi olarak verdiğim paraya çok üzüldüm, VİP Kategorisi oldukça boş kalmış sadece 1 Tane Sorumlu Admin'in kendi başına birşeyler yapmaya çalışmasıyla bir kaç sayfa konu oluşmuş bunların bir çoğu eski ve gereksiz konular, geri kalan kısmı ise üyelerin istekleri.

İsim değiştirme, Tasarım istekleri vs.,

Tamam bunlar olacak, çünkü VİP üyelere bunlar vaad edilmiş ancak kategori ve üyelik sistemi bundan ibaret olmamalı, o kategori altın konularla dolup taşmalı.
Öyle olsun ki benim tekrar VİP üyelik almam için geçerli bir sebep olsun.
İstekler için Ekstra bir alt kategori açılmalı, istekler ile VİP konular bir birine girip kargaşaya neden olmasın.

2- İnsanları Discord'a çekmekle büyük bir hata yapılıyor, Foruma Chat sistemi getirilmeli (Siropu Eklentisi)
Bu sayede forumda bir aktiflik gözükecek insanlar sohbet etmek için forumda vakit geçirecek bunun için de discord sunucusu kapatılabilir veya foruma yönlendirme yapılabilir.

3- Foruma Coin ve Market sistemi gelmeli. Bu bizim çok işimize yarayacak.
İnsanlar Coin kasarak Marketten alışveriş yapacaklar bu ürünler şimdilik VİP Üyelik ve Profil Özelleştirmesi olabilir. eğer bu sistem getirilirse daha fazla öneride bulunabilirim.

Coin sistemi de şöyle olacak;

Günlük Giriş: 5 THTCoin
Her Mesaj: 1 THTCoin
Her Konu: 10 THTCoin
Özgün Makale: 500 THTCoin

Üyeler THTCoin kasmak için konu açacak, forumda vakit geçirecek ve Coin kazanacaklar, bunlardan en iyisi ise her üye Makale yazacak ve foruma sürekli özgün makale girişi olacak.

4- Sosyal Medya'ya yönelmeliyiz.

Tiktok, Instagram, Twitter, Thereads, Telegram

Bunları aktif kullanmalıyız buralardan oldukça yüksek hit gelecektir. Ekstra olarak TikTok da Yayın açarak ek gelir elde etmek mümkün bir çok genç kardeşimiz/ Arkadaşımız hala instagram hesabı çalmak için araştırma yapıyor, forumda bu konuya yer vermeli ve bununla ilgili TikTok da içerikler üretmeliyiz.

salvatorS

Üye
20 Kas 2023
81
36
darkWeb
1-VİP ÜYELİK

Hocam öncelikle VİP üyelikler ve Kategori baştan sona gözden geçirilip düzenlenmeli.
Daha önce VİP Altın üyelik almış birisi olarak verdiğim paraya çok üzüldüm, VİP Kategorisi oldukça boş kalmış sadece 1 Tane Sorumlu Admin'in kendi başına birşeyler yapmaya çalışmasıyla bir kaç sayfa konu oluşmuş bunların bir çoğu eski ve gereksiz konular, geri kalan kısmı ise üyelerin istekleri.

Tamam bunlar olacak, çünkü VİP üyelere bunlar vaad edilmiş ancak kategori ve üyelik sistemi bundan ibaret olmamalı, o kategori altın konularla dolup taşmalı.
İstekler için Ekstra bir alt kategori açılmalı, istekler ile VİP konular bir birine girip kargaşaya neden olmasın.

2- İnsanları Discord'a çekmekle büyük bir hata yapılıyor, Foruma Chat sistemi getirilmeli (Siropu Eklentisi)
Bu sayede forumda bir aktiflik gözükecek insanlar sohbet etmek için forumda vakit geçirecek bunun için de discord sunucusu kapatılabilir veya foruma yönlendirme yapılabilir.

İnsanlar Coin kasarak Marketten alışveriş yapacaklar bu ürünler şimdilik VİP Üyelik ve Profil Özelleştirmesi olabilir. eğer bu sistem getirilirse daha fazla öneride bulunabilirim.

Üyeler THTCoin kasmak için konu açacak, forumda vakit geçirecek ve Coin kazanacaklar, bunlardan en iyisi ise her üye Makale yazacak ve foruma sürekli özgün makale girişi olacak.

Bunları aktif kullanmalıyız buralardan oldukça yüksek hit gelecektir. Ekstra olarak TikTok da Yayın açarak ek gelir elde etmek mümkün bir çok genç kardeşimiz/ Arkadaşımız hala instagram hesabı çalmak için araştırma yapıyor, forumda bu konuya yer vermeli ve bununla ilgili TikTok da içerikler üretmeliyiz.
Sonuna kadar katılıyorum lakin bildiğim kadarıyla siberatay adlı tg ig hesabı mevcut.

ByToluidin

Özel Üye
27 Ocak 2007
3,171
550
1-VİP ÜYELİK

Yönetimden cevap gelmemiş olması üzdü.

Günümüzde vip için çok birsey yapılamaz. Genelde alanlar foruma destek olmak için alır. Teknoloji döneminde altın konulara erişim artık çok kolay. Ama premium içeriklere erişim konusunda birşeyler olmalı diye düşünüyorum. Ayrıca vip alan kullanıcıların vip süresindeki tecrübelerini yorum olarak paylaşabilecekleri ve diğer üyelerin bunu görebileceği bir bölüm olmalı.

Gördüğüm kadarıyla DC kanalı farklı bir topluluk adi ile yine forumsal bir yapı üzerinden hareket ediyor. Bu da başta yoneticilerin daha sonra üyelerin foruma giriş miktarını azaltiyor. Foruma chat özelliğinin gelmesine gerek yok ama DC kullanım oranının azaltılması gerekir.

Farklı forumlarda kullanıcılara özel teknoloji alışverişi gibi konularda indirimler veya ayrıcalıklar sağlanıyor. Benzeri şeyler forumda da yapılabilir.

Engel kalktım şuan bilmiyorum ama tht Facebook Instagram üzerinde engelli. Ayrıca gördüğüm kadarıyla forum artık sadece bir domain yapısından ibaret olmuş durumda. Sosyal medya üzerinde hiçbir etkisi kalmadı. Siberatay oluşumu üzerinden hayatta kalmaya çalışıyor o da genel haber içerikleri gibi şeyler ile tamamen farklı bir konsept ile yayın yapıyor. Madem böyle bir oluşum olacaktı biraz daha siber güvenlik sektörüne yönelik hareketler sergilenebilirdi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.