' Android Telefonlara BackTrack Kurma

*-*Alpagu*-*

Uzman üye
10 Tem 2012
1,866
2
Ankara / Zürih
Birde Android 2.3.6 ve 2.3 serisi kullananlar hafıza kartına atabilirler. Onun için kısayol = cd/sdcard/external_sd/BT5

4.1.2 ve 4.2.2 de yanlış hatırlamıyorsam hafıza kartına atmak için : cd /sdcard1/BT5 yada cd /sdcard0/BT5 ile hafıza kartına atılabiliyordu. Uzun süredir 4.1.2 ve 4.2.2 kullanmıyorum yanılmış olabilirim ama denemede yarar var.

eksen021

Katılımcı Üye
3 Ağu 2008
616
0
android ten back track a dönsek telefonun arama veya diğer özelliklerini kullana biliyor muyuz

mahmutarici

Yeni üye
5 Mar 2008
38
0
Merhaba galaxy s4 kullanıyorum telefon root lu herşeyi aynen yapıyorum ama 5. Adımda cd /sdcard/BT5 kodunu girdikten sonra root@android:/sdcard/BT5# yazısı geliyor ve öyle kalıyor sorun ne acaba?

mahmutarici

Yeni üye
5 Mar 2008
38
0
herşey bitirdim vnc yi açtım ama beyaz bir ekranla karşılaştım backtrack ekranı gelmiyor birtürlü :((((( çözümü bilen varmı???????

mahmutarici

Yeni üye
5 Mar 2008
38
0
Günlerdir uğraşın ardından sonuç hüsran rootlu galaxy s4 de sadece baktrack değil hiçbir linuxu ççalıştıramadım. Backtrack de beyaz ekran sorunu oldu. Diğer linux sürümlerinde ilk kodlarda hata verdi.

red645

Katılımcı Üye
20 Haz 2013
398
0
boşu boşuna heycanlandırtın insanların duygusuyla oynuyorsun konu ihbar :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.