' Android Telefonlara BackTrack Kurma

naklow12

Yeni üye
5 Ocak 2010
3
0
S3 Minide Bir Sorun

Hocam S3 Mini'de yaptığını idda eden arkadaşlar var. Benim telefonun dahili hafızası FAT32 olduğu için o 5GB'lık image dosyası atılamıyor. NTFS ve exFAT'ı da telefon algılamıyor. Yapan arkadaşlar nasıl yaptı acaba ?

bora_ahmet

Yeni üye
19 Kas 2009
1
0
Arkadaşlar backtrack işletim sistemini kullanan genel olarak wireless hack ve pc hack için kullanıyor. telefonunuzun rootlu olması gerekiyor. galaxy s4 den aşağı telefonunuz varsa denemeyin bile. Niye derseniz; s4 mini telefonum var, kurulmadı. bende kalilinux işletim sistemini kurdum aynı yöntemle. peki sonuç aldım mı, alamadım. çünkü galaxy s4 mini ve aşağı modeller usb connector bağlantısı kuramıyor. mikro usb girişinden bahsediyorum. klavye mouse vb, bunların içinde en önemlisi wireless dongle bağlantısı yapılıyor. Şuan s4 miniyi satıp s4 alcam. herkese kolay gelsin.

5 Ocak 2013
86
0
sh bootbt yapınca bu hatayı alıyorum nasıl düzeltirim
su
app_78@android:/mnt/sdcard/BT5 # cd /sdcard/BT5
app_78@android:/sdcard/BT5 # sh bootbt
Loop device exists
open backing file failed: No such file or directory
mount: No such file or directory
net.ipv4.ip_forward = 1
bootbt[23]: cannot create /data/local/mnt/etc/resolv.conf: No such file or directory
bootbt[24]: cannot create /data/local/mnt/etc/hosts: No such file or directory
chroot: can't execute '/bin/bash': No such file or directory
Shutting down BackTrack ARM For Xoom
failed: No such file or directory
failed: Invalid argument
1|app_78@android:/sdcard/BT5 #

MsK25

Katılımcı Üye
5 Şub 2012
526
0
ANKARA
backtrack yeni sisteme kali linux olarak taşındığı için verilen linkte backtrack arm indirme dosyası görünmüyor konunun düzenlenmesi lazım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.