' Android Telefonlara BackTrack Kurma

mahmutarici

Yeni üye
5 Mar 2008
38
0
arkadaşlar telefonum galaxy s4 rootlu herşeyi harfiyen yapıyorum kodları giriyorum işlem bitiyor ama vnc yi açınca beyaz ekran geliyor çözümü olan varmı?

pisen

Yeni üye
5 Eyl 2011
26
0
G.Korea
Ustad emegine saglik daha yeni yeni linux ogreniyordum zamanim oldigi icin fazla zaman ayiramiyordum pc., simdi tlf da deneyecem umarim verimli olur...
Emegine sagik :D ;)

gece_bjk

Yeni üye
11 Tem 2007
27
0
merhaba kolay gelsin backtrack 5 yüklü s3 mini telefonum var chipset görmüyo sanırım pek fazla bildimde yok monitor mode gecemiyorum bilgin varsa yardımcı olurmusun

Sonsuza~Dek

Kıdemli Üye
25 Tem 2013
2,413
0
babacan iphone'de çalışmaz diye biliyorum babacan çalışma sistemleri farklı androidle ve iphone bu tür yazılımlara karşı korumalı source kodu açık deil yani:)

ayrıca eline sağlık babacan güzel bir anlatım yararlı bir konu olmuş:)başarılarının devamını diliyorum babacan:)

hocam ios exe dosyasını çalıştırmıyormu yanlışmı biliyorum kur wmvareyi kullan :)

Fred18

Katılımcı Üye
6 Ağu 2011
255
6
BakÜ
5ci adım hatasi

Kardeşim, çok güzel paylaşım. Ancak 5ci adımda bende fotografdaki hatayi veriyor. '' sh böhtan '' Enter yazdığımda.

791cf48f65ea.png

Bunu nasıl duzeldecegim?
Telefonum modeli : Lenovo s820
Android 4.2.1

Son düzenleme:

pisen

Yeni üye
5 Eyl 2011
26
0
G.Korea
Kardeş emegin icin sogal da yalniz bnde ufak bir aksilik cikiyor caresini bulamadim sana zahmet yardimdi olsan?
hersey iyi gidiyor tek takildigim yer "sd bootbt" kodu girdikten sonra hata veriyor ve " guvenli bölge yetkisiz erişim" diye bir güvenlik uyarisi veriyor tlf bu neden boyle oluyor sence kardesi?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.