Bu PC GTA V Kaldırırmı?

dedsec

Üye
1 Ocak 2015
70
0
Merhaba.
geçen ay yeni pc aldım markası acer.
özellikleri:
2.9 ghz turbo ile 3.5 sanırım (4 çekirdek)
16 gb ram
nvidia gtx 860m 2gb

sizce iyi bir seçim yapmışmıyım ve GTA V kaldırımı?
cevaplarınızı bekliyorum.

bu arada bilgisayarın linki : Tıklayın

teşekkürler...

TheDarkFire

Kıdemli Üye
18 Mar 2015
2,993
0
Pc niz laptopmu acaba laptopsa kaldırmaz
Ne alakası var?
Laptopsa kaldırmaz demişsiniz birde zaten Geforce 800 serisi sadece laptoplar için var.
Masaüstü için olan ekran kartları yok Geforce 800 ün.
Saçma saçma yorumlar yapıp insanların kafasını karıştırmayın.

Konuyu açan kardeşim sen merak etme bilgisayar özellikkeri rahat yetiyor merak etme.
Arkadaş bilmeden konuşmuş.

dedsec

Üye
1 Ocak 2015
70
0
İnternetde araştırdım dvd yerine harici ssd takmışlar ancak laptonun alt tarafı kapalı yani batarya falan çıkarılamıyor.üzerinde vida var ancak açınca da garantisi gidiyor.hem de yeni aldım garanti gitme sorununu göze alamam.ancak ssd haricinde güzel.internette de bu dvd yerine hardisk aparatı ve takma videoları var ancak göze alamam belirttiğim gibi.

Xr3333

Yeni üye
29 Mar 2013
17
0
Ne alakası var?
Laptopsa kaldırmaz demişsiniz birde zaten Geforce 800 serisi sadece laptoplar için var.
Masaüstü için olan ekran kartları yok Geforce 800 ün.
Saçma saçma yorumlar yapıp insanların kafasını karıştırmayın.

Konuyu açan kardeşim sen merak etme bilgisayar özellikkeri rahat yetiyor merak etme.
Arkadaş bilmeden konuşmuş.

Bakınız 65 gb lık bir oyundan bahsediyoruz Allah aşkına kaldırır mı lowda bile kasar ayrıca şahıs istediğini yapar burda tavsiye veriyorum

TheDarkFire

Kıdemli Üye
18 Mar 2015
2,993
0
Bakınız 65 gb lık bir oyundan bahsediyoruz Allah aşkına kaldırır mı lowda bile kasar ayrıca şahıs istediğini yapar burda tavsiye veriyorum

Kardeşim tavsiyelerin yanlış.
Harddiskte yeterli alan varsa ve bilgisyar özellikleri yetiyorsa tamamdır.

GTA 5 önerilen sistem gereksinimlerinde GTX 660 yazıyor i5 işlemci yazıyor.
Arkadaşta i7 işlemci var GTX 860 ekran kartı var 1 TB harddisk var 16 GB ram var.
Yüksek ayarlarda bile kasmadan oynayabilir.

TheDarkFire

Kıdemli Üye
18 Mar 2015
2,993
0

dedsec

Üye
1 Ocak 2015
70
0
Ufak bir not ekliyeyim bu arada.
pc hiç kullanılmadı sadece 2 saat fln .hardisk 0 sayılır
chrome vb aracları kurdum.hicbir ağır program yada oyun yok pc de

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.