Bu PC GTA V Kaldırırmı?

dedsec

Üye
1 Ocak 2015
70
0
Merhaba.
geçen ay yeni pc aldım markası acer.
özellikleri:
2.9 ghz turbo ile 3.5 sanırım (4 çekirdek)
16 gb ram
nvidia gtx 860m 2gb

sizce iyi bir seçim yapmışmıyım ve GTA V kaldırımı?
cevaplarınızı bekliyorum.

bu arada bilgisayarın linki : Tıklayın

teşekkürler...

dedsec

Üye
1 Ocak 2015
70
0
Peki başka bir soru soracağım
pc yi ilk aldığım ve tek kullandığım gün parola yokken hızlı açılıyordu ancak parola koyduktan sonra bir 5sn fln arttı.bu donanımla mı ilgili yoksa windowslamı?

TheDarkFire

Kıdemli Üye
18 Mar 2015
2,993
0
Peki başka bir soru soracağım
pc yi ilk aldığım ve tek kullandığım gün parola yokken hızlı açılıyordu ancak parola koyduktan sonra bir 5sn fln arttı.bu donanımla mı ilgili yoksa windowslamı?

Bende de öyle oluyordu SSD yokken :D
Tesadüf mü değil mi bilmiyorum ama SSD alınca sorun çözüldü.
Ve masaüstü bilgisayarımda SSD var laptopda yok masaüstü bilgisayarıma 7 aydır format atmıyorum ve hiçbir sorunu yok hala :D

TheDarkFire

Kıdemli Üye
18 Mar 2015
2,993
0
windowstaki gizem...
parola koyunca geç mi açılıyor
bölüm 1
:D

:D ama donanım ile alakalı bir sorun yok :D
Ama belki şeyden dolayı olabilir. Şimdi parola girmeden bilgisayar açılmıyor ya.
Parola kısmına gelince parola girmediğin için başlangıç uygulamalarını çalıştırmaya başlamıyor ve bu yüzden şifreyi girince bekletiyor olabilir.
Tamamen şahsi düşüncem ve tahminimdir. Kesin %100 demiyorum böyle olduğuna.

dedsec

Üye
1 Ocak 2015
70
0
Dediğin gibi olabilir bende bir ayrıntı fark ettim.pc markasının logosu bittikten sonra ekran şifresiz açılışa göre daha uzun süre siyah kalıyor.belki şifre karakterlerini veya şifre olup olmadığını kontrol ediyor olabilir.buda benim şahsi düşüncem

TheDarkFire

Kıdemli Üye
18 Mar 2015
2,993
0
Dediğin gibi olabilir bende bir ayrıntı fark ettim.pc markasının logosu bittikten sonra ekran şifresiz açılışa göre daha uzun süre siyah kalıyor.belki şifre karakterlerini veya şifre olup olmadığını kontrol ediyor olabilir.buda benim şahsi düşüncem

Yok o ekranla alakalı olacağını sanmıyorum.
USB felan takılıysa ondan olabilir çünkü o bölümde bilgisayara takılı olan tüm donanımları bios a tanıtıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.