Bu PC GTA V Kaldırırmı?

dedsec

Üye
1 Ocak 2015
70
0
Merhaba.
geçen ay yeni pc aldım markası acer.
özellikleri:
2.9 ghz turbo ile 3.5 sanırım (4 çekirdek)
16 gb ram
nvidia gtx 860m 2gb

sizce iyi bir seçim yapmışmıyım ve GTA V kaldırımı?
cevaplarınızı bekliyorum.

bu arada bilgisayarın linki : Tıklayın

teşekkürler...

efi17

Katılımcı Üye
3 Şub 2015
420
0
efi17
tanıdıpım kişilerde masaüstü al dedi.masaüstü gerçekten güzel ancak evin içinde bile taşımak sorunken ben yazın şehir dışına vb yerlere gideceğim.bende masaüstü isterim ancak taşıma sorunu yüzünden masüstülerle pek ilgilenmedim.
Ozaman parasını hak ediyor demektir dostum. kafan hiç karışmasın sormak istediğin ne varsa sorabilirsin. yorumları pek okuyamadım ancak 4k oynatırmı diye sormuşsunuz galiba o biraz zor yani akıcı bir oyun deneyimi olmaz.

musti14521

Katılımcı Üye
24 Eki 2014
404
0
izmir
kardeşim aç 30dk sonra bırak 30dk sürmezde fazla dedim ısınır anında kapanır ama masaüstü hiç bir şeyle değişmem

gereksinimler uyuyor ama laptop indirme bence olmaz 60gb zaten oyun

hackeralp24

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,703
0
TurkHackTeam
Açar bendede Lenovo Y5070 var aynı özellikler tamamen fişe takılı olduğu sürece kasmaz high medium civarlarında rahat oynarsın kasmaz ne kadar ısınıyor bilemem ama ben kendi leptopta hiç ısınma sıkıntısı çekmedim herhangi bir ağır oyunda ısınıpta kasma olmadı o leptopta önemli olan prize takılı olması zaten özellikler gayet iyi

TheDarkFire

Kıdemli Üye
18 Mar 2015
2,993
0
Açar bendede Lenovo Y5070 var aynı özellikler tamamen fişe takılı olduğu sürece kasmaz high medium civarlarında rahat oynarsın kasmaz ne kadar ısınıyor bilemem ama ben kendi leptopta hiç ısınma sıkıntısı çekmedim herhangi bir ağır oyunda ısınıpta kasma olmadı o leptopta önemli olan prize takılı olması zaten özellikler gayet iyi

Aynen çünkü fişe takılı olduğunda tam performans çalışıyor diye biliyorum.
Çünkü ben bazen balkonda felan kullanıyorum laptobumu ve bazı oyunlar kasıyor ama aynı oyunu fişe takılı oynarken hiç kasmıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.