Instagram Konuları Hk. (Konu Açmadan Önce Okuyunuz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Arkadaşlar selam,
İnstagramla ilgili soru ve sorunlarınızı bundan sonra bu başlık altında toplamanızı rica ediyorum.
Genellikle açılan konular birbirinin aynısı. Bu da gereksiz konu fazlalığı oluşturuyor.
Ekstrem bir durum olmadıkça ayrı konu açmamanızı rica ediyorum.

İlerleyen günlerde güncel sorunlarınız ilgili rehber yayınlanarak bu konuya ek olarak yayımlanacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Luwexigo

Uzman üye
9 Ara 2017
1,844
5
İnstagram gönderilerim anında siliniyor

Beyler instagram'a video attığım anda siliniyor fotoğraf atınca da eklediğim #hashtag lerde resim görünmüyor

xahmet58

Yeni üye
15 Mar 2018
30
0
Ankara
instgram hesabi

Selamın aleyküm bir İnstagram hesabı bizim dostlarımızın sevgililerine yazıp ara bozuyor bu 1 değil 2 değil 3 değil 10 15 kişiye yazdı bulmaya çalıştım ama bulmadık kullanıcı adı kullanilmiyorrr.0 Enes sever diye bir kişi var ondan şüpheleniyorum ama kesin kanıt lazım nasıl ulaşabilecez buna

Moderatör tarafında düzenlendi:

Zenotron

Uzman üye
20 Şub 2016
1,872
0
2048
Merhaba, phising denilen saldırı yöntemini uygulayarak şifresini ele geçirebilirsin. Bunun için sosyal mühendisliğinizin de iyi olması gerekir. İyi forumlar dilerim.

S1NYOR

Uzman üye
22 Haz 2015
1,826
20
Baltimore
Selamın aleyküm bir İnstagram hesabı bizim dostlarımızın sevgililerine yazıp ara bozuyor bu 1 değil 2 değil 3 değil 10 15 kişiye yazdı bulmaya çalıştım ama bulmadık kullanıcı adı kullanilmiyorrr.0 Enes sever diye bir kişi var ondan şüpheleniyorum ama kesin kanıt lazım nasıl ulaşabilecez buna

hesabı şikayet ederek kapatabilirsiniz

Scoprons

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
484
0
Texas
Merhaba Dostum
Konu Başlıklarında "Acil" Kelimesinin Kullanımı Uygun Değildir Forum Kurallarını Okumanı Tavsiye Ederim .

Ve Durumun İçinde Hesabı Almak İçin Sosyal Mühendislik Kullanabilirisin .

İyi Forumlar ...

At4k

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,867
0
Manisa
Deneme yanılma ile Sifreyi bulmaya Çalış Genellikle Böyle kisiler **** olsun diye Kolay sifreler Koyar dene Bakalım gerekirse telefon numarasını Da dene :)

awertu

Üye
19 May 2018
223
0
İnstagram Hk.

Arkadaşlar Hani İnstagramda Videoların Üstüne Yazı Yazılıyo Beyaz Bişeyin Üstüne Onu mobilden nasıl yaparız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.