Instagram Konuları Hk. (Konu Açmadan Önce Okuyunuz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Arkadaşlar selam,
İnstagramla ilgili soru ve sorunlarınızı bundan sonra bu başlık altında toplamanızı rica ediyorum.
Genellikle açılan konular birbirinin aynısı. Bu da gereksiz konu fazlalığı oluşturuyor.
Ekstrem bir durum olmadıkça ayrı konu açmamanızı rica ediyorum.

İlerleyen günlerde güncel sorunlarınız ilgili rehber yayınlanarak bu konuya ek olarak yayımlanacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

DDOsman

Üye
19 Ağu 2017
112
0
ÖTÜGEN
Geçenlerde bazı ünlüleride bu yöntemle fişlemişlerdi.Mavi tık,veya Hesap doğrulama-onaylama gibi mesajlar atarak kolay bir şekilde kandırabiliyorlar

36boysw

Üye
26 Mar 2018
162
0
Phishing bir yere kadar artık coluk cocuk fake mail atmaya calısıyor usta olan açık arıyor. Vaktiyle shop yöntemi gibi daha binbir açık var ama burada bilgi vermemekten yanayım. Hatta böyle forumlarda ne kadar bilgi verirseniz o kadar zararınızadır. Sonra vay efendım elın pkklısı neden manıtamı hackledı yahutta değer verdiğiniz biri hacklendi vs vs demeyin.

iProneooN

Uzman üye
25 Eki 2014
1,121
4
Ankara
Phishing bir yere kadar artık coluk cocuk fake mail atmaya calısıyor usta olan açık arıyor. Vaktiyle shop yöntemi gibi daha binbir açık var ama burada bilgi vermemekten yanayım. Hatta böyle forumlarda ne kadar bilgi verirseniz o kadar zararınızadır. Sonra vay efendım elın pkklısı neden manıtamı hackledı yahutta değer verdiğiniz biri hacklendi vs vs demeyin.
O anlattığın shop açığını kapattılar kardeşim kalmadı forumu falan sildiler

36boysw

Üye
26 Mar 2018
162
0
O anlattığın shop açığını kapattılar kardeşim kalmadı forumu falan sildiler

Shop yöntemi gider baska bir yöntem gelir. Aklı olan bilgi paylasmaz esasen 12 yıldır sanaldayım bana hiçkimse hiçbir şekilde bilgi vermedi. Hep kendim deneye deneye zor dediklerine kafa vererek bu gunlere geldim. Pc basında forumlarda birinin sana bir şey öğretmesini bekliyorsan gerçekten buna gülerim. 0day.today adlı exploit sitesi var bir ara bak bakalım sosyal medya uygulamalarında hergun kac tane ne cesitte acık buluyorlar.

ATABÖRÜ

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
3,359
7
Ötüken
40-45 K ve fazla takipçili instagram hesaplarını nasıl çalıyorlar cidden anlamıyorum kafasında taktik vericek varmı?

Social Engineering İlk Önce Denenmiyor. ! Arkadaşlar Hemen Social Engineering Demeyin. İlk Önce Bir Kaç Defa Brute Deniyorlar Bakıyorlar Olmadı Trojan, Ve Keylogger İle Devam Ediyorlar Bunları Atabilmek İçin 2. Adım Olarak Social Engineering Kullanıyorlar.

Son düzenleme:

ATABÖRÜ

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
3,359
7
Ötüken
İnstagram brute force arşivi olan var mı elinizde
veya brute force konusu varsa atarsanız teşekkür ederim

Merhaba, aşağıda vereceğim program ile brute force işlemini gerçekleştirebilirsiniz. :) Ar-Ge tim lideri tarafından kodlanmıştır.

Ek olarak bide bu videoyu inceleyebilirsiniz :

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=HtvDLL9-1JU"]https://www.youtube.com/watch?v=HtvDLL9-1JU[/ame]​

genclife

Uzman üye
29 Tem 2017
1,517
1
Shop yöntemi gider baska bir yöntem gelir. Aklı olan bilgi paylasmaz esasen 12 yıldır sanaldayım bana hiçkimse hiçbir şekilde bilgi vermedi. Hep kendim deneye deneye zor dediklerine kafa vererek bu gunlere geldim. Pc basında forumlarda birinin sana bir şey öğretmesini bekliyorsan gerçekten buna gülerim. 0day.today adlı exploit sitesi var bir ara bak bakalım sosyal medya uygulamalarında hergun kac tane ne cesitte acık buluyorlar.

0day.today sitesi para istiyor hocam göremiyorsunuz gönderileri

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
907
ZYZZ
Kandırma

Ben şu şekil hallediyorum işi ya z shadow dan kandırarak yada kişinin mailine fake mail ile bir "biz instagram ekibi biriniz hesabınızı çalmaya çalışmış onu engellemek için bize kullanıcı adınız ve şifrenizi veriniz"
ve buuuummmmm eğer kandırabilirsen tabi
iyi forumlar....
THT

genclife

Uzman üye
29 Tem 2017
1,517
1
Ben şu şekil hallediyorum işi ya z shadow dan kandırarak yada kişinin mailine fake mail ile bir "biz instagram ekibi biriniz hesabınızı çalmaya çalışmış onu engellemek için bize kullanıcı adınız ve şifrenizi veriniz"
ve buuuummmmm eğer kandırabilirsen tabi
iyi forumlar....
THT

Panel açmayı düşünüyorum belki ama sizin taktik hiç tutmaz :(

Lederheld

Katılımcı Üye
14 Şub 2016
922
4
Fake mail,fake script,fake sms, sosyal mühendislik,takipçi sitesi olanlar database'ine düşen yüksek takipçili hesapları çalıp satar istedikten sonra

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.