Instagram Konuları Hk. (Konu Açmadan Önce Okuyunuz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Arkadaşlar selam,
İnstagramla ilgili soru ve sorunlarınızı bundan sonra bu başlık altında toplamanızı rica ediyorum.
Genellikle açılan konular birbirinin aynısı. Bu da gereksiz konu fazlalığı oluşturuyor.
Ekstrem bir durum olmadıkça ayrı konu açmamanızı rica ediyorum.

İlerleyen günlerde güncel sorunlarınız ilgili rehber yayınlanarak bu konuya ek olarak yayımlanacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

UnknownRight

Katılımcı Üye
17 May 2018
349
0
1-) İnternet Bağlantınızı Yenileyin(Modemi Resetleyin)

“Oops, an error occured.” hatasından kurtulmak için en etkili yöntem bağlantınızı yenilemektir.Bunun için modemizini resetlemeniz gerekmektedir.Yani modeminizin ana fişini çekip tekrar takın.Bu şekilde resetlenmiş olur.Ardından tekrar denediğinizde büyük ihtimalle bu hatayı daha almayacaksınız ve instagrama rahat bir şekilde girebileceksiniz.

2-) İnstagram Sayfanızı Sürekli Yenileyin

Diğer bir yöntem olarak ise eğer modem resetlemekle uğraşmak istemiyorum diyorsanız instagram sayfanızı yenileyin.Sürekli art arda 10-15 kez sayfayı yenilediğinizde hata birden kaybolacaktır ve instagram eskisi gibi açılacaktır.Bizzat kendimiz denedik bu şekilde açıldı.

3-) İnstagramı Gizli Sekmede Açın

Son olarak 3. yöntemimiz ise instagramı gizli sekmede açmaktır.Eğer 2 yöntem de olmuyorsa instagramı gizli sekmede açmaya çalışın.Büyük ihtimalle açılacaktır.Çünkü bu hata dediğimiz gibi sizin tarayıcınızdan kaynaklanan bir hata olabilir.O yüzden isterseniz cachelerinizi temizleyip normal olarak açmaya çalışın isterseniz de gizli sekmede yani 0 cache ile açmayı deneyin.Büyük ihtimalle açılacaktır.

ducihan

Üye
31 Tem 2017
112
0
Turkey
Hocam instagram uygulamasnda giriş yapmak için yardm al kısmı var oraya kullanıcı adınızı yazıp bi giriş yapmayı deneyebilirsiniz bazen buna benzer hatalar oluştuğunda o şekilde hesaba giriş yapılabiliyor.

iHaSaHi

Uzman üye
3 Haz 2017
1,493
1
Ğ‚¬ºÙ
Moderatör tarafında düzenlendi:

eneskose35

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
395
0
instagramda ki hikayeleri goremiyorum hepsi gitti?

Az once tum hikayeler gitti hikayesi olan birine tikliyom acilmiyor neden yapabilir son surum kullaniyorum guncel yani

antepli27271

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
314
0
Geliyorum
Merhaba Değerli Üyemiz Yapmanız Gerekenleri adım adım sıraladım umarım sorununuz çözülür.

1.Adım Ayarlar Bölümüne Geliniz.⬇

2.Adım Olarak Genel Kategorisine Tıklayınız.⬇

3.Adım Olarak Tarih Ve Saat Bölümüne geliniz.⬇

4.Adım Olarak Tarih Ve Saat Ayarlarınızı Otamatik Yapınız.⬇

Sorununuz Çözüldü Ise Belirtiniz Lütfen İyi Forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.