Instagram Konuları Hk. (Konu Açmadan Önce Okuyunuz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Arkadaşlar selam,
İnstagramla ilgili soru ve sorunlarınızı bundan sonra bu başlık altında toplamanızı rica ediyorum.
Genellikle açılan konular birbirinin aynısı. Bu da gereksiz konu fazlalığı oluşturuyor.
Ekstrem bir durum olmadıkça ayrı konu açmamanızı rica ediyorum.

İlerleyen günlerde güncel sorunlarınız ilgili rehber yayınlanarak bu konuya ek olarak yayımlanacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

VATANMEVZUSU

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
371
0
İnstagram Şüpheli Geçme

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Benim Acil Sorunumu Var Şüpheli Giriş Denemesini Nasıl Atlarım Lütfen Yardım Edicek Arkadaşlar Varmı Lütfen Baya Acil Kesinlikle Yardımınızı Karşılıksız Bırakmam

4UR0R4

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
670
6
T.C
Eğer İnstgram Hesabi Senin'se sana bazi sorular sorar ve doğru cevaplari vermen gerek Eğer Senin
Değilse Cevaplari Bilmediğin Sürece Geçemezsin

520d

Üye
15 Mar 2018
112
0
Instagram Canlı Yayın Hk.

Cümleten selamlar kardeşlerim abilerim hayırlı ramazanlar diliyorum.

Benim isteğim Instagram da başkasının açtığı bir canlı yayını nasıl telefonuma kayıt edebilirim?

Canlı yayın esnasında ekrana videosu çekmek geliyor aklıma ama altta yazılar sohbet felan da gözükür o zaman o kısmı nasıl kapatabilirim?

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
907
ZYZZ
En iyi yol al başka birinin telefonunu aileden birinin onla adamın canlı yayınını çekebilirsin asteğmenim
başka bir yol ise bir program var adını unuttum video çekmeye yarıyor ekran kaydı alıyor onunla yapabilirsin araştır dostum
bb

520d

Üye
15 Mar 2018
112
0
En iyi yol al başka birinin telefonunu aileden birinin onla adamın canlı yayınını çekebilirsin asteğmenim
başka bir yol ise bir program var adını unuttum video çekmeye yarıyor ekran kaydı alıyor onunla yapabilirsin araştır dostum
bb

Güzel dostum konuda da bahsettim ekran videosu çekme olayını ama altta sohbet kısmının gözükmemesini istiyorum hani yayın sahibine mesaj yazıyosun ya o kısım

R3-KC4H

Katılımcı Üye
31 Ara 2015
617
0
Güzel dostum konuda da bahsettim ekran videosu çekme olayını ama altta sohbet kısmının gözükmemesini istiyorum hani yayın sahibine mesaj yazıyosun ya o kısım

O kısım instagramın eski sürümlerinde yayını izlerken kaldırılabiliyordu instagramın eski sürümlerini deneyebilirsin yararlı olabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.