Instagram Konuları Hk. (Konu Açmadan Önce Okuyunuz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Arkadaşlar selam,
İnstagramla ilgili soru ve sorunlarınızı bundan sonra bu başlık altında toplamanızı rica ediyorum.
Genellikle açılan konular birbirinin aynısı. Bu da gereksiz konu fazlalığı oluşturuyor.
Ekstrem bir durum olmadıkça ayrı konu açmamanızı rica ediyorum.

İlerleyen günlerde güncel sorunlarınız ilgili rehber yayınlanarak bu konuya ek olarak yayımlanacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

genclife

Uzman üye
29 Tem 2017
1,517
1
150K İnstagram hesap doğrulama nasıl geçilir?

Adam Fransa lı fransa vpn ine bağlanıp girsem doğrulamayı geçer miyim hesaba hiç girmedim TAKTİKLERE AÇIĞIM

IbyhackedI

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
295
0
23
Adana
Instagram Numara Yönlendirme Hakkında

Instagram'da 0032'li numaraları normal Türk hatlarına yönlendiriyorlar. Nasıl yapıyorlar, bilgisi olan yapan var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:

JQKER

Yeni üye
20 May 2018
22
0
İnstagram Botu hk.

Yakın bi arkadaşım fake instagram hesabının büyümesi için kendisine beğeni atmıyo,beğeni ve yorumları kendi hesabına otomatik yaptırıyor yani o ellemeden başka insanların resimlerini beğenip yorum yapıyo hangi program ile yapıldığı hakkında bilgisi olan var mı ??

Flevonidas

Uzman üye
27 Ocak 2016
1,330
2
Afganistan
İnstagram hakkında

Ben bir instagramın e-postasını, şifresini değiştirdim, telefon onayı yaptım, 2'li doğrulama yaptım fakat hesabım elimden gitti. Daha önce birisiyle takaslamıştım bu hesabı ve bana kimliğini doğrula diye sansürlü bir e postaya kod gelicek diye başka birisinin e postası gösteriliyor Buna nasıl engel olunur? Hesabı resmi olarak almıştım. çalındı yani son 1 haftadır bu çileyi çekiyorum ve kendi steam hesabımda gitti bıktım uzandım artık

ClawZZers

Üye
3 Tem 2015
123
0
Los Angeles
İnstagram Script Login Sorunu Hk.

Selamun Aleyküm Beyler Ne zamandır piyasayı takip etmiyorum. En son instagram scriptinde login sorun vardı çözüldü mü yoksa hala aynı mı ona göre tekrar başlıyacam işlere ? :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.