Instagram Konuları Hk. (Konu Açmadan Önce Okuyunuz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Arkadaşlar selam,
İnstagramla ilgili soru ve sorunlarınızı bundan sonra bu başlık altında toplamanızı rica ediyorum.
Genellikle açılan konular birbirinin aynısı. Bu da gereksiz konu fazlalığı oluşturuyor.
Ekstrem bir durum olmadıkça ayrı konu açmamanızı rica ediyorum.

İlerleyen günlerde güncel sorunlarınız ilgili rehber yayınlanarak bu konuya ek olarak yayımlanacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

eneskose35

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
395
0
Merhaba Değerli Üyemiz Yapmanız Gerekenleri adım adım sıraladım umarım sorununuz çözülür.

1.Adım Ayarlar Bölümüne Geliniz.⬇

2.Adım Olarak Genel Kategorisine Tıklayınız.⬇

3.Adım Olarak Tarih Ve Saat Bölümüne geliniz.⬇

4.Adım Olarak Tarih Ve Saat Ayarlarınızı Otamatik Yapınız.⬇

Sorununuz Çözüldü Ise Belirtiniz Lütfen İyi Forumlar.
Çözüldü tesekurler

Vavay148

Üye
9 Ara 2017
119
0
İstanbul
İnstagram Hk

Sayın Tht Ailesi,

Sizlere Bişe Danışacağım İnstagram'da Kamera Yerine Geliyorum Video Yada Fotoğraf Çekicem Ama Aşırı Bi Kasma Var...(Önbellek Flnda Temizledim Ama Aynı)

Telefonuma 2 Kez Format Attım Ama Hep Aynısı Oldu Lütfen Yardım Edin...

Telefonumun Özellikleri;

Casper VIA M1
3 GB RAM
32 GB Depolama

berkantbaba1

Yeni üye
25 Ocak 2012
2
0
25
Ankara
instagram İndusrabbit v5.3 SMM Panel Scripti
kurulumunu yapamadım yardımcı olabilecek varmı?
internette resimler koyup kurulum gösterilmiş fakat yapıyorum index of hatası veriyor kök dizine kurulum var bunun için bir video yapmamışlar

scalehacker

Katılımcı Üye
17 May 2016
413
0
Antalya
instagram İndusrabbit v5.3 SMM Panel Scripti
kurulumunu yapamadım yardımcı olabilecek varmı?
internette resimler koyup kurulum gösterilmiş fakat yapıyorum index of hatası veriyor kök dizine kurulum var bunun için bir video yapmamışlar

Kök dizin denilen şey için root sunucu sahibi olman lazım. Bu indusrabbit i zaten herkes kuramaz bu yüzden paran varsa varsın bu sektörde yoksa free hostlarla zaten olmaz

searchengine

Katılımcı Üye
9 Eyl 2016
256
7
İnstagram İle ilgili

İnstagram için için birşey yapmak istiyorum fakat nasıl yaparım bir aracı yolu varmıdır bulamadım.İnstagram İçin Sadece İstanbuldaki erkek ve bayanları listelemek istiyorum yapmanın bir yolu varmıdır erkekleri ayrı bayanları ayrı şekilde.

17 May 2018
231
0
Bilinmiyor
Sanirim öyle bir şey mümkün değil ama o bölgeden takipçi toplamak istiyorsan Tanıtım yapmalısın.Gelen takipciler ve beğeniler o bölgeden gelir ve böylece o bölgede yaşayan insanları tespit edebilirsin Tanıtım yaptığın zaman orda bölge seçebiliyorsunuz fakat hesabınızin işletme hesabi olması gerekir

DeliDalyan

Üye
30 Eyl 2017
213
0
Root/System/
hocam sanırım android uygulama yapıcaksınız ben onu tamamladım sadece bi kaç ayar vermem lazım hazır olunca forumda paylaşıcam kaynak kodları %100 bana ait

Son düzenleme:

b0yner

Kadim Üye
19 Tem 2013
5,722
4
Turan
Genellikle kullanıcı adlarına Şehrin plakasını koyanlar olabiliyor veya #istanbul hashtagi ile çıkan sonuçları listeleyebilirsiniz

Heckirbey

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
317
0
Dünya
İnstagram Panel için 1 aktif user

Merhaba Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi instagram panelde login sorununu çözmek için 1 aktif iwp usere ihtiyacım var eski olmasın atabilecek olan hocalarim öm den atarsa çok mutlu olurum iyi forumlar :)

Xlpode

Üye
19 Ağu 2017
198
0
Merhaba öncelikle. Bu dediğiniz şey vardır. Yani konum, hashtag ve takip yaparken bunları cinsiyete göre sınıflandırabilirsiniz. Bende aktif ollarak kullanıyorum.Butik sayfalarında işe yarar. Fakat bunu yapmanız için otomatik instagram botu satın almalısınız. Reklam olmasın diye buraya yazamıyorum maalesef.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.