Instagram Konuları Hk. (Konu Açmadan Önce Okuyunuz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Arkadaşlar selam,
İnstagramla ilgili soru ve sorunlarınızı bundan sonra bu başlık altında toplamanızı rica ediyorum.
Genellikle açılan konular birbirinin aynısı. Bu da gereksiz konu fazlalığı oluşturuyor.
Ekstrem bir durum olmadıkça ayrı konu açmamanızı rica ediyorum.

İlerleyen günlerde güncel sorunlarınız ilgili rehber yayınlanarak bu konuya ek olarak yayımlanacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
instagramdaki gruplar hk

merhaba instagramda bi grup var işte hesap hackliyorlar ve kapatıyorlar falan ve bide hesaba kilit mi ne atıyorlarmış bidaha hesaba kimse giremiyormuş bu işlemi nasıl yapıyorlar

ibrahimbilik

Yeni üye
8 May 2014
12
0
İnstagram sayfa satın alma

Arkadaşlar instagram sayfası satın almayı düşünüyorum sizce nerden alabilirim ve güvenlik için önerileriniz nelerdir. Ayrıca bu işle uğraşan birileri varsa bikaç sorum olacak

The Hacker 51

Yeni üye
17 May 2018
35
0
İnstagram Doğrulama Geçme

Herkeze Merhaba THT Ailesi
Sizlere Bir Sorum Olacak
Fake Script İle Hesap Düşürüyorum Ama Hesap Sürekli Doğrulamaya Düşüyor
Bazıları Doğrulama Geçmeyi Bildiklerini Söylüyor ve Hesabı Ver Geçiyim Diyor Ama Hiç De Güvenilir Değil Sizden Ricam Dostlar Bilenler Söyleyebilirmi Hangi Vpn’yi Kullanıyorlar Birçok Hesap Kaybettim Doğrulama Yüzünden Yardımcı Olacak Dostlara Şimdiden Teşekür Ederim

Rotorr

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
273
0
Niğde
Dostum ben proxy switcher kullanıyorum.Her ülkenin proxy'si var hepsine bağlanabiliryor.
Birde eski sürüm ile giriş yapıp epostayı değiştirme vardı ama hala geçerlimi bilmiyorum bi araştır.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.