Merak edilen bir soru deep web 7. Sevıyeye gelen varmı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hitman 47

Katılımcı Üye
27 Nis 2016
525
1
İstanbul
7. seviyeye girdim çok güzel hackerlikle ilgili herşey var geçen gün devlet sitelerini hackledim :D

Şaka şaka şu ana kadar giren yok aslında böyle bir seviye olduğundan şüpheliyim

'McKnighT

Kıdemli Üye
17 Ağu 2015
2,680
6
Quantum Bilgisayarlar İle Mümkün Area 51 De girildigini duymusdm bu yüksek yerlere bir yerde okumusdum hatırlamıyorum

ALINTI

Xhacked

Üye
1 May 2016
52
0
Arkadaşlar pekı şole bıse varmıs 8. Sevıyeyı bılen hıc bır kımse yokmıs mılattan oncekı olaylarla ılgılı seyler varmıs ve bu bılgıyı bılen herkez kendını tek tek asıyomus 8. Sevıyeyı gören kişiler yanı

erkanbaba0

Katılımcı Üye
14 Eki 2012
444
0
CF-Venice
Arkadaşlar pekı şole bıse varmıs 8. Sevıyeyı bılen hıc bır kımse yokmıs mılattan oncekı olaylarla ılgılı seyler varmıs ve bu bılgıyı bılen herkez kendını tek tek asıyomus 8. Sevıyeyı gören kişiler yanı

Milattan öncesini araştırmak için devlet adamları girer o zaman kardeşim de sanmıyorum m.ö olduğunu

ancients123

Uzman üye
9 Nis 2016
1,723
338
kardeşim seviye nasıl anlıyoruz yani 1-2-3-4-5-6-7-8-?-? gibi gibi seviyelere nasıl giriyoruz onu çözemedim
mesela seviye 5 oldugunu nasıl anlarız yardımcı olacak varmı
bilmiyorum da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.