Merak edilen bir soru deep web 7. Sevıyeye gelen varmı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Plans

Uzman üye
12 Şub 2016
1,733
0
bin/Debug/
Ben deepwebde seviye olduğuna inanmıyorum sizin seviye diye adlandırdığınız kendi kimliğinizi gizleme seviyesidir.Vpn ip hider vb. gibi şeyler.Area 51 deki güvenlik üst düzey olduğundan girebilirler ben böyle düşünüyorum.İyi forumalar...

Xhacked

Üye
1 May 2016
52
0
Arkadaşlar benım bilgime göre bu olaylar milattan once saklanıyormus ve ınternet bulununca deep web dene sıteye aktarılmıs kademe olarak 1 den 8 e kadar bu kademe ne dıyorsanız bılgılere gore ve en son kademede mılattan once neler oldugu yazıyor ve bu kademelerı olusturanlar yaptıktan sonra kendılerını asıyorlarmıs ve bu 8 dekı bılgılere gore bunları bulunca dunyanın sonu gelebılırmıs 7 de ıse kıyamet kopabılırmıs

Hisoka*

Kıdemli Üye
21 Eki 2015
2,065
5
Türkiyede en iyi hackerlar bile 6 seviyeye ulaşamamışken ne 7 seviyesi :D

türkiyede deeb web giriyorum diyenlerin yarısıda .onion bularak giriyor :D seviye değil yani :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.