Merak edilen bir soru deep web 7. Sevıyeye gelen varmı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

exlord06

Katılımcı Üye
31 Mar 2013
394
0
Ankara
Çocukları kandırmak için uydurlan türlü hikayeler benim görüşüm , tor ağına bağlandıktan sonra seviye falan olmadan her siteye erişim mevcut , seviyeleri site içeriklerine göre belirliyorlar örneğin ; pedofililerin olduğu siteler yüksek seviyelerdir ( yanlış anlaşılmayım o insan dışı varlıkları izlemiyorum tabiki ) benim görüşüm bu.

plas1211

Katılımcı Üye
12 Ağu 2015
888
0
Deepweb'te seviye denen bir şey yok.

5. Seviye de devlet bilgileri yer alıyor, 8. seviye ye kuantumla giriyorsun falan filan. Bunlar uydurma şeyler. Seviye diye bir şey yok.

Deepweb hiçbir engel olmadan (mahkeme ile giriş engellemeleri vs.) her siteye girebileceğin bir ortamdır.

Gece21

Katılımcı Üye
14 Eki 2015
290
0
Bilinmezden
Var ise bu forumdaki bilgilerden daha büyüklerini görmüştür. Ve bu forumdan daha büyük bilgiler görmüş ise burada işi yoktur. Tekrar ve bu forumda işi yok ise bu konuyu açmak manasızdır. Ve konuyu açmak manasız ise açıp giren var mı? Diyip bakmakta da mana yoktur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.