Merak edilen bir soru deep web 7. Sevıyeye gelen varmı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hisoka*

Kıdemli Üye
21 Eki 2015
2,065
4
deeb web küçük çaplı bir araştırama yaptım ve 6 seviye .LLL Linkleri buldum yabancı sitelerde rusya sitelerinde ama giriş yapmıyorum. çünkü herangi bir hack yapabilirler. vds windows hacklendigi gibi. :D korku böle bişe :D

WronQExecutive

Uzman üye
21 Kas 2015
1,440
5
UNDEFINED
Öncelikle Selamün Aleyküm Beyler Şimdi 7. Seviyeye Çıkmak Çok Kolay Değildir 7. Seviyeye Ulaşanlar Karşılarında Savaş - Kazanım Tagları İle Yazılmış Bir Sürü Yazılar Görürler Ve İçten İçe Kendileri İçin Savaşmaya Başlarlar Kısacası 7. Seviyeye Her Kim Olursa Olsun Girebilirse Kendisi İçin Savaşıcaktır Sebebi 8. Seviyeye Kendisinden Başkasının Ulaşmasını İstememesi Olucaktır Bunlar Bir Birlerini Nasıl Buluyo Diyosanız 7. Seviyeye Gelmiş Bi İnsanın Bir Birlerini Bulması Oldukca Kolay'dır 8. Seviyede Her Kim Olursa Olsun Ulaşırsa Yönetimi Devr Alıcaktır Gibi Yazılar Bulunuyo ( 7. SEVİYEDE ) Saçma Gelebilir Ama Hepsi Bunlar

Nigella Umbreon

Katılımcı Üye
26 Nis 2016
640
0
Aslında seviye diye bir kavram yok, her şey yanlış anlaşıldı.
Seviye dediğimiz olay, aslında alanlardır, yani hepsi 1. kattadır fakat odaların kapıları kilitlidir gibi düşünün.
Ve orası sadece çöplük, fazla bir umut beklemeyin.

LockerLochart

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
864
0
Konya
Şöyle anlatıyım 8. seviye vardır da hani girende vardır ama bizim gibi öyle 4 gb 8 gb ramli gamer pc lerle falan olacak birşey değildir.
Bilgisayar harici özel ekipmanlar falan vardır alıcılar vs.
Ayrıca 8. seviyeye girebilen bi adamın forumlarda falan işi olmaz öyle youtube a video atacak işte internete yazacak fala nsanmıyorum daha çok dünyaca tanınan hatta TANINMAYAN :trl hackerlar ileri seviye devlet fbi yada cıa gibi yetkililer falandır.
Bu adamların da oturup youtube da 8. seviyeye nasıl girilir diye video çekip arkaya telifsiz bir şarkı koyup metin belgesiyle anlatıp bandicam le kaydedecek hali falan yok :)

AirmoN

Katılımcı Üye
12 Ağu 2015
527
0
beyler bi kısaca özetlicek varmı bu deepweb hakkında bilgim var fakat bu seviye olayı nasıl oluo 2-3-4 seviye olduğu nasıl anlaşılıo bellir bi yermi var girmek için şifreli onu kırabilenmi girio diğer bir sorum
bunu kim yaptı eğer böyle bi seviyeleme varsa onu yapan biri olması lazm

MRX356

Üye
25 Mar 2016
222
0
Evren
Hepsi saçmalık deep webde illuminatinin bir oyunu hem kendileri boyle bir sey yapiyor hemde suclarini gizlemek icin deep webi hackleyene 1 trilyon vercez diyolar hepsi sacmalik ayni illuminatinin ikiz kulelere yada pentagona yaptigi bir saldiri gibi

Hitman 47

Katılımcı Üye
27 Nis 2016
525
1
İstanbul
5. seviye sınır kardeşim 5. seviye ve üstüne çıkabilen dünyada yok yani kimse kanıtlayamaz 5. seviye ve üstünü Kanıtınız varsa atın yoksa konuyu güncelleyip durmayınız !!! konu sohbet yeri değil sürekli güncellenmesi silinmesine neden olabilir

MustafaE

Katılımcı Üye
25 Haz 2015
551
0
İstanbul
Dostum ASla Hiç Bir Yere Girilmez Dİye Bir şey yok Tabiki Gİrilmiştir

ama Kuantum teknolojisi ile çalışan cihazlar ve internet gerekir

7. seviye savaş bölgesi olarak tabir edilir. Eğer bir gün ulaşılabilinirse herkes kendi için savaşacaktır. Amaç seviye 8’e başka insanların çıkmasını önlemektir Dİye Biliyorum ben

Son düzenleme:

StarsScream

Katılımcı Üye
21 Kas 2015
957
0
sudo su:~#
3245678 kez bide ben söyliyeyim deep web'te seviye diye bir şey yoktur daha farklı bir protokol sürüyor lütfen az araştırın internet ayağımızın altında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.