Yönetim ve Forum Hakkında Eleştirileriniz, İstekleriniz, Önerileriniz

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,874
483
6
1 Defa isim değiştirme
yada hesap kapatma gibi seçenek olabilirdi
ama ikiside yok ?

İsim değiştirme vip üyelere özeldir. Hesap kapatmak olmadığından dolayı isterseniz hesabınızı mail onaylı hale getirebiliyorlar adminler

deep web hakkında kulüpler kurulabilir şu ana kadar hiç deep weble alakalı kulüp kurulmadı kurulursa güzel olur onun haricinde başka bir sıkıntım yok

Merhaba kulübü isterseniz siz kurabilirsiniz. Tabiki katılanlar olacaktır :)

bycrypted

Katılımcı Üye
25 Haz 2015
262
1
ωσитαѕ;8995735' Alıntı:
İsim değiştirme vip üyelere özeldir. Hesap kapatmak olmadığından dolayı isterseniz hesabınızı mail onaylı hale getirebiliyorlar adminler

Merhaba kulübü isterseniz siz kurabilirsiniz. Tabiki katılanlar olacaktır :)

Benim dediklerimden biri yok napayim onaylı hesabi ?

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Benim dediklerimden biri yok napayim onaylı hesabi ?

Nickinizde isminiz geçiyorsa değiştirme talebinizi ÜDY'e bildirin, değerlendirip size dönüş yapacaklardır. Nick değişimi talebinde bulunurken 2. talebinizi de yöneticiye sunabilirsiniz, kabul edip etmemek kendilerinin bileceği bir durum.
https://www.turkhackteam.org/showgroups.php (0.3) YARDIMCI CO-ADMİN grubu altında ki bir ÜDY mesaj atın, cevabı bekleyin. Saygılarımla

S1NYOR

Uzman üye
22 Haz 2015
1,827
20
Baltimore
İnstagram nasıl hacklerim,,site nasıl hacklerim gibi konular yasaklansın forumda yüzlerce konu var bunlar hakkında hiç araştırmadan direk konu açıyorlar top 10 stats'da her gün mutlaka bu konular oluyor
0x762

0x762

Emektar
4 Nis 2016
38,360
45
İnstagram nasıl hacklerim,,site nasıl hacklerim gibi konular yasaklansın forumda yüzlerce konu var bunlar hakkında hiç araştırmadan direk konu açıyorlar top 10 stats'da her gün mutlaka bu konular oluyor
@0x762

Yeni üyeler açıyor. En fazla konuyu kilitler referans bir kaynağa yönlendirme veririz. Yasakların olduğu kural listesini okusalar zaten açmazlardı.

S1NYOR

Uzman üye
22 Haz 2015
1,827
20
Baltimore
Yeni üyeler açıyor. En fazla konuyu kilitler referans bir kaynağa yönlendirme veririz. Yasakların olduğu kural listesini okusalar zaten açmazlardı.

foruma yeni kayıt olanların foruma yönlendirmeden önce forum kurallarını okucak şekilde yönlendirme yapılsa bu sorunlar bir nebzede azaltılmış olmaz mı ?
0x762 Admin

12yim

Uzman üye
18 Ağu 2019
1,119
16
türkiye
Cevap: Yönetim ve Forum Hakkında Eleştirilerinizf, İstekleriniz, Önerileriniz

forumdKİ istihbaratın bızden habersizce mesajlarımıza bakması?

16 Kas 2019
175
25
Azerbeycan

Böyle Birşeyin Olduğunu Sanmıyorum , Kim Sizin Özelinize Bakmak İsteye Bilir ki ? :gozkirpan

Ancak Eğer Bakmışlarsa Özel Bir Durum Söz Konusu Ola Bilir , Örn.(Bir Ekipteyseniz Bilgi Sızdırma vbs. )

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592

Böyle birşey mümkün olmadığı gibi istihbarat sizinle vakit kaybedecek bir tim değildir ve özel mesaj okuma gibi bir özelliği yoktur. Size yazan kişiler eğer bizim timimizden olduğunu söylüyorlar ise benimle iletişime geçip kanıtları atın gerekli işlemi yapıyım. Elinizde kanıt olmadan tht istibarat özel mesajımızı okuyor gibi ithamlarda tekrar bulunur kanıtınız yok ise postunuz dikkate alınır ve ceza alırsınız.

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,159
325
Eski bir moderasyon üyesiyim ve şöyle bir şey düşünüyorum şu anda tekrar mod olsaydım ne hissederdim diye çünkü bu işi gönüllü yapıyoruz ve bunu yaparken hem kendimize hemde foruma zaman ayırmamız lazım fakat görüyorum ki konu paylaşımları günlük yapılmak zorunda evet haklısınız bir yandan forum kategorilerinin canlanması ve forumun üye aktifliğinin artması lazım fakat şu anda ben foruma mobilden erişim sağlıyorum ve bilgisayarım yok mod olduğumu varsayarsak haftalık ym ve ihbar görevlerim var ve üstüne günlük konu açmam lazım bu çok zor bir durum aynı zamanda bilgisayar olsa bile öyle düşünüyorum sistemin yeniden elden geçirilmesini talep ediyorum sadece forumu değil mod arkadaşlarımızı ve forumu aynı anda düşünmek daha sağlıklı olur. İyi forumlar.

Kill4Dead

Uzman üye
25 Ağu 2011
1,549
0
"Squ4LL hocam 2011' den beri THT üyesiyim. Siz benden de eskisiniz. Biliyorsunuz ki eskiden forum çok daha aktifti. Bence bu aktifliğin sebebi zamanının moderasyon ekibi idi.
Moderasyon ekibine günlük minimum konu açma sınırı koyulabilir. Bu sınır x kere aşılamaz ise moderatör görevinden alınabilir. (Özel bir izni olmadığı sürece.)
Bunun yanında üyelerin aktifliği arttırmak adına farklı rütbeler getirilebilir. Eskiden teğmen v.b yazardı rütbelerin yanında. Bazı üyelerimiz şu an ki rütbelerin ne anlama geldiğini bilmiyor olabilir. Rütbeler üyelerin mesaj sayılarını arttırmaları için en önemli etkenlerden birisidir.
Bir de yalnızca açılan konular için ayrı rütbe sistemi yapılabilir.
0-10 konu x rütbesi
10-100 konu x1 rütbesi gibi.

Konudaki sorulan sorulara gelecek olursam ise;

• [*]Forumdaki bölüm düzenleri nasıl?
    Bölüm düzenleri güzel ancak farklı kategorilerin eklenmesi gerektiği kanaatindeyim.
    [*]Bilişim & Teknoloji üzerine açılmasını istediğiniz bölümler nelerdir?
    Kripto para birimleri, gelecek fuarlar, buluşmalar ayarlanabilir.
    [*]Yönetim hakkında düşünceleriniz nelerdir?
    -
    [*]Forumdaki konular hakkında ne düşünüyorsunuz.?
    Konu temizlik ve görünümüne daha fazla özen gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum. Çoğu forum üyesi sırf metinden oluşan bir konuyu okumak istemeyecektir.
    [*]Forum yönetimleri ne gibi çalışmalar yapsın?
    Forumda çok fazla moderatör olduğunu düşünüyorum. Moderatör sayısı azaltılıp, aktif moderatör sayısı arttırılmalıdır.

Son düzenleme:

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,159
325
"Squ4LL hocam 2011' den beri THT üyesiyim. Siz benden de eskisiniz. Biliyorsunuz ki eskiden forum çok daha aktifti. Bence bu aktifliğin sebebi zamanının moderasyon ekibi idi.
Moderasyon ekibine günlük minimum konu açma sınırı koyulabilir. Bu sınır x kere aşılamaz ise moderatör görevinden alınabilir. (Özel bir izni olmadığı sürece.)
Bunun yanında üyelerin aktifliği arttırmak adına farklı rütbeler getirilebilir. Eskiden teğmen v.b yazardı rütbelerin yanında. Bazı üyelerimiz şu an ki rütbelerin ne anlama geldiğini bilmiyor olabilir. Rütbeler üyelerin mesaj sayılarını arttırmaları için en önemli etkenlerden birisidir.
0-10 konu x rütbesi

Katiliyorum rutbe sistemi gelebilir simdi siz diyeceksiniz ki bilgiyle rutbe alinsin fakat moderatorler bosuna yetki almiyor gereksiz yorum yapanlari post kasimi yapanlsrin pstlerini silebilirler eskiden her sey cok daha guzeldi ne olduysa yeni tema ve yeni yeniliklerden sonra oldu.

Çiçero

Özel Üye
9 Eyl 2008
1,525
43
Türk Otağ
Eski bir moderasyon üyesiyim ve şöyle bir şey düşünüyorum şu anda tekrar mod olsaydım ne hissederdim diye çünkü bu işi gönüllü yapıyoruz ve bunu yaparken hem kendimize hemde foruma zaman ayırmamız lazım fakat görüyorum ki konu paylaşımları günlük yapılmak zorunda evet haklısınız bir yandan forum kategorilerinin canlanması ve forumun üye aktifliğinin artması lazım fakat şu anda ben foruma mobilden erişim sağlıyorum ve bilgisayarım yok mod olduğumu varsayarsak haftalık ym ve ihbar görevlerim var ve üstüne günlük konu açmam lazım bu çok zor bir durum aynı zamanda bilgisayar olsa bile öyle düşünüyorum sistemin yeniden elden geçirilmesini talep ediyorum sadece forumu değil mod arkadaşlarımızı ve forumu aynı anda düşünmek daha sağlıklı olur. İyi forumlar.

Yeni sistemi yürürlüğe aldığımızdan bu yana moderasyon ekibine dahil olmadığınız için görevler hakkında net bilginizde olamaz maalesef Rumexus kardeşim. Bunu ancak ekibe girdiğinizde öğrenebilirsiniz. Biz moderasyon ekibi olarak vakit ayırabilecek ekip arkadaşları aramaktayız ve her personelin ilgi-bilgi-zamanına göre dağılım yapmaktayız. Sistem yeni ancak istediğimizden fazla verimini almaktayız. Şuan için değişiklik yapmamayı düşünmekteyiz.

Saygılar..

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,159
325
Yeni sistemi yürürlüğe aldığımızdan bu yana moderasyon ekibine dahil olmadığınız için görevler hakkında net bilginizde olamaz maalesef Rumexus kardeşim. Bunu ancak ekibe girdiğinizde öğrenebilirsiniz. Biz moderasyon ekibi olarak vakit ayırabilecek ekip arkadaşları aramaktayız ve her personelin ilgi-bilgi-zamanına göre dağılım yapmaktayız. Sistem yeni ancak istediğimizden fazla verimini almaktayız. Şuan için değişiklik yapmamayı düşünmekteyiz.

Saygılar..

Anladım hocam, kutlu geceler dilerim.

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592

bence aski rütbe sistemi tekrar uygulansa güzel olur rütbeyı gerçekten hak eden arkadaşlarımız var

Rütbe sistemini değiştirmeyi düşünmüyoruz, onun yerine bröve sistemi devrede. Muhtemelen ya konuyu bulamadınız yada konunun açıldığından bilginiz olmayabilir. Ben linki aşağıya bırakmak istiyorum.
Rica etsem inceleyebilir misiniz.

https://www.turkhackteam.org/forum-hakkinda/1741908-brove-sistemi.html

Moderasyon ekibini ilgilendiren konular ile Çiçero ile iletişime gecebilirsiniz veya Liserjik

Son düzenleme:

H A

Katılımcı Üye
10 Tem 2019
850
27
KIBRIS
Formumun tadı var aslında,eskisi gibi siz sitelerinizi hackliyip paylaşamadığınız için kızmayın onlara zira Türk Hack Team artık " ethical hack" işindeler ve bizde bu yolda devam ediyoruz.Konular ile alakası yok ha aktifliğin düşmesinin temel nedeni rütbe sistemi;şöyle ki adam her konuya post atıyor az da olsa mutlaka inceliyor,post attıkça rütbesi yükseliyor işine geliyor.Bunun için yardım merkezinden çıkmayanlar vardı...
Uzun lafın kısası kimse burda robot değil adminlerde etten kemikten.Zaten gerekli değişiklik olacağı zaman yaparlar çekinmezler,kimseyi de banlamaktan çekinmezler.
"Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir."Der adminimiz TURKSTFN

0x762

Emektar
4 Nis 2016
38,360
45
0-10 konu x rütbesi

Konudaki sorulan sorulara gelecek olursam ise;

• [*]Forumdaki bölüm düzenleri nasıl?
    Bölüm düzenleri güzel ancak farklı kategorilerin eklenmesi gerektiği kanaatindeyim.
    [*]Bilişim & Teknoloji üzerine açılmasını istediğiniz bölümler nelerdir?
    Kripto para birimleri, gelecek fuarlar, buluşmalar ayarlanabilir.
    [*]Yönetim hakkında düşünceleriniz nelerdir?
    -
    [*]Forumdaki konular hakkında ne düşünüyorsunuz.?
    Konu temizlik ve görünümüne daha fazla özen gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum. Çoğu forum üyesi sırf metinden oluşan bir konuyu okumak istemeyecektir.
    [*]Forum yönetimleri ne gibi çalışmalar yapsın?
    Forumda çok fazla moderatör olduğunu düşünüyorum. Moderatör sayısı azaltılıp, aktif moderatör sayısı arttırılmalıdır.

Katiliyorum rutbe sistemi gelebilir simdi siz diyeceksiniz ki bilgiyle rutbe alinsin fakat moderatorler bosuna yetki almiyor gereksiz yorum yapanlari post kasimi yapanlsrin pstlerini silebilirler eskiden her sey cok daha guzeldi ne olduysa yeni tema ve yeni yeniliklerden sonra oldu.

bence aski rütbe sistemi tekrar uygulansa güzel olur rütbeyı gerçekten hak eden arkadaşlarımız var

Zaten bir rütbe sistemi var. Üyeler sadece üye olarak kalmıyorlar. Eskisinden tek farkı artık eline sağlık yazarak değil foruma faydalı işler yaparak rütbe alıyorsunuz. Mantıklı olanda foruma faydalı üyelerin bir yerlere gelmesi. Çok yardım edersiniz yardımsever olursunuz, tasarımınız güzeldir tasarımcı olursunuz. Bunun gibi bir sürü kıdemli rütbe gruplarımız var. Gerçekten hak edenler bu şekilde diğerlerinden farkli bir konuma gelebilir.

https://www.turkhackteam.org/mutlak...n-ayrintili-olarak-rutbeler-ve-resimleri.html

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.